Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy osztálytársam már 3...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy osztálytársam már 3 éve tetszik?

Figyelt kérdés
Nemrég karácsony előtt, az utolsó tanítási napon elszántam magam arra hogy elmondjam neki mit érzek. A buszmegálló előtt mondtam el neki és rögtön egyben elhívtam randira egy cukrászdába. Akkor ott hirtelen úgy láttam hogy zavarba jött és azt mondta hogy meggondolja. Erre mikor hazaérek ránézek a messengeremre lecke előtt mint mindig és azt látom hogy azt írja hogy én hogy képzelem azt hogy elhívom őt randizni meg hogy kopjak le. Ezután 1 perccel tiltott. Eddig próbáltam feldolgozni a dolgot és eddig szinte úgy éltem mint eg robot. Legalábbis külső szemlélő azt hihette. Most jutottam el odáig hogy megbeszéljem a szüleimnel de a közvéleményt is megszeretném tudni mit gondol?

2018. ápr. 6. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legjobb ha golyót tennél a fejébe, a problémát megoldaná :)
2018. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát itt csak a csajjal vannak gondok, de igen nagyok! :D Szerintem nem érdemli meg, hogy egy percig is foglalkozz vele. Tudom, kellemetlen mert osztálytárs...de legalább megtanultad a leckét: Házinyúlra nem lövünk!
2018. ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Uristen velem is kb ez tortent. Karacsonyi szunet elotti utolso napjan mondtam el neki, de azt mondta hogy nem tudja.. Bukott ugy, igy jartunk. Mondjuk azota nem vagyok rosszba szoval annak orulok. Ez a csaj meg tenyleg egy pszichopata
2018. ápr. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!