Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális vagy csak jön a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális vagy csak jön a tavasz?

Figyelt kérdés
A húszas éveim elején járó lány vagyok, aki szerintem már nem a tini kategória, de néha úgy érzem most élem a második tinikorom. Szóval a kérdésem arra utal, hogy rengeteg fiú/férfi van körülöttem és viszonylag sok közülük igen konkrétan próbálkozik amivel persze semmi baj, de engem mindig az olyanok fognak meg akik fele annyira nem foglalkoznak velem és nagy kihívást jelentenek. Most lehet csak jön a tavasz és a tini koromban kimaradt hormonproblémák találtak meg, de normális, hogy lassan (nagyon nagyon lassan) de azért öregedve itt tartok? Annyi kedves és rendes ember vesz körül akik soha nem fognak kikerülni a friendzone-ból és emiatt rosszul is érzem magam, de miért kell nekem mindig olyan akiért vagy annyit kéne tenni amennyit meg sem ér az egész vagy nagy kihívást látok benne? Komolyan úgy érzem magam mint egy rossz kamasz. Nyugtassanak meg itt nálam bölcsebb és tapasztaltabb emberek, hogy ezt majd azért 30 fele kinövöm...
2018. ápr. 6. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Majd akad valaki, aki nem fogja feladni.

Vagy akire elsőre ránézel, és azt érzed hogy jó volna vele pár év múlva is :)

Nyugodj meg , nem érdemes idióták után koslatni :)

22f

2018. ápr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy probléma van, szerintem rossz a szemem... akiben azt látom, hogy jó lenne vele pár év múlva is az általában nem érdemli meg azt a törődést amit azok a fiúk érdemelnének akik mindent megtennének azért, hogy több lehessen köztünk. Lehet az én ízlésem elcseszett... :/
2018. ápr. 6. 23:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam volna, hogy van még egy ember a Földön akivel ennyira hasonlítok!! Pontosan ugyanez van velem is :D durva
2018. ápr. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
3# nem rossz , de elegge atlatszo.
2018. ápr. 7. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#2: Igen, a te ízlésed eléggé elcseszett...

Mire 30 fele kinövöd ezt, arra nem gondoltál,hogy senkinek nem fogsz kelleni ? :) A felfogásod eléggé kiábrándító.

2018. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor úgy néz ki nem vagyok egyedül! :D

Utolsó válaszoló, igazad van. Elhiszem, hogy ez kiábrándítónak tűnik és talán esélyem is van, hogy pár évtized múlva a macskás nénik klubját fogom erősíteni... :(

2018. ápr. 7. 12:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Én pedig egy nőre vágyok régóta aki nőként viselkedik és normális. Ennyi. Én is most élem a "kamasz" korom de sosem késő elkezdeni :) 21/F
2018. ápr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem a a szerelem/ párkapcsolat téma minden korban ugyanolyan kényes. :/ Szurkolok hogy megtaláld azt akit keresel! :D
2018. ápr. 7. 17:41
 9/9 anonim ***** válasza:
#4 mi az atlatszo? Xd .. én is lany vagyok lol
2019. okt. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!