Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális ha a hideggel szemben...

Normális ha a hideggel szemben így reagálok?

Figyelt kérdés

Szóval télen pl -10°C-ban, póló+vékonyabb pulcsi+egy bőrdzseki hogy azért jól is nézzek ki :'D és leizzadok mire beérek a suliba. Nyáron elég csak lennem magamba és bámulni ki a fejemből, megy a légkondi én meg izzadok.

Mostanában ismét kezdődik, hogy nyitott ablaknál kell aludnom lassan már télen is, van hogy takaró nélkül mert este megsülök. Nappal meg flangálhatok akár egy pólóban is mert nem fázom.

Oké hogy mindenkinek más a hőérzete meg a határai, de azért -10 fokban hogy mások megfagynának abban amiben én vagyok az is biztos. Ez miért van hogy ennyi hőt termelek ?



2014. okt. 8. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Erős a szíved és jó a keringésed, tágak a bőrerek.
2014. okt. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És ettől hosszútávon nem lesz bajom ? Szóval nem kéne rávenni a szervezetet hogy kevesebbet fűtsön ok nélkül ?

Lehet hülye kérdés XD de nem akarok 60 évesen majd megfagyni vagy előbb meghalni azért mert többet dolgozik a szívem.

2014. okt. 8. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet sok betegség tünete... hány éves vagy? jársz rendszeresen 2 évenkénti általános állapotfelmérésre? nem vagy nagyon sovány/kövér?
2014. okt. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Teljesen normál testalkatom van.

16 éves vagyok.

Ami van a suliban arra igen !

2014. okt. 9. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!