Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne csinálnom? Elég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom? Elég hülye a helyzetem! Ciki történet!

Figyelt kérdés

Én 13 éves vagyok, a fiú 15. Van egy olyan történetem, hogy van neki is instagramja, és nekem is. Felelsz-merszet játszottunk egyik barátnőmmel. Mertem, azt mondta, hogy egyik képe alá írjak oda szívet. Odaírtam 2dbot, mire ő másnap kitörölte a képét. (nem egy suliba járunk, viszont egyik haverja idejár hozzánk) Az a haverja mondta nekem, hogy van barátnője a fiúnak aki tetszik nekem. Az osztálytársaim megvoltak bizonyosodva arról, hogy nincsen neki. Másnap az osztálytársam (lány) mesélte, hogy összefutottak (a lány, a nekem tetsző fiú, és a fiú haverja aki a mi sulinkba jár) és a lánynak az én nevemet köszönte becézve( pl: Szia Bius, és nem Bianka) mikor Közelebb értek egymáshoz, rájött a fiú, hogy nem én voltam. Szerelmes vagyok a fiúba, és nem tudom, hogy tetszem-e neki. Persze, ez nektek nem jelent szinte semmit, de ahányszor találkoztunk, a nevemen szólított (pl: Bianka, és nem Bius)

Szerintetek van remény? Mit csináljak? (Bocsi h hosszúra sikeredett)



2018. ápr. 7. 09:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy van-e remény vagy nincs. Azt viszont tanácsolnám, hogy ha tényleg van barátnője, képzeld a helyébe magad: te se örülnél, ha elszeretnék a barátodat!

Én inkább a fiú barátjának hinnék, nem beszélve az eltüntetett szívekről.

2018. ápr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!