Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejövök neki vagy csak barátké...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki vagy csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki nekem bejön. Szoktunk hülyéskedni egymással,jókat beszélgetünk,volt olyan is,hogy meglökött (nem erősen,csak egy kicsit meglökte az oldalam amikor mellettem állt) meg néha beszólogatunk egymásnak de ezen egyikünk sem sértődik meg.

Bejövök neki vagy csak egy havert lát bennem?


A válaszokat előre is köszönöm😊



2018. ápr. 7. 18:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni,hogy lány vagyok😁
2018. ápr. 7. 18:07
 2/2 anonim válasza:
100%

Fiúként mondom, hogy ez kideríthetetlen. Volt 2 osztálytársam. Ikrek voltak. Az egyik bejött nekem, a másikra csak barátként tekintettem/és tekintek ma is.

És mind a kettejükkel így viselkedtem, mint ahogy az említett fiú veled. Szóval ha nem kérdezed meg, vagy egy barátján keresztül nem informálódsz, nem tudjuk meg a valóságot.

2018. ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!