Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bejövök neki, nekem is nagyon...

Bejövök neki, nekem is nagyon szimptakus, de csak barátként tudnék rá gondolni. Mit tegyek? 15/L

Figyelt kérdés
Pár napja volt egy kisebb fesztivál a városunkban, ahova ugyan egyedül mentem, de ott összefutottam a bátyámmal és egy haverjával, egész nap együtt lógtunk, a haverja 2 évvel idősebb nálam, egyidős a bátyámmal és nagyon jó fej. Sokat hülyültünk, aztán ha is kisért, pedig tudom, hogy az ellenkező irányban lakik és átkarolta vállam és magához húzott és úgy mentünk egy darabon, azóta állandóan rám ír és beszélgetünk, de nekem ő nem jön be "úgy", mást szeretek. Viszot nem akarom megbántani és a barátságát se elveszíteni, vissza fogom majd utasítani. Van valaki ekivel esetleg ilyesmi történt? Szerintetek maradhatunk csak barátok?
2014. máj. 2. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, házibarátok!
2014. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!