Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el? (hosszú)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? (hosszú)

Figyelt kérdés

Szóval kicsit hosszú lesz... nos a lényeg az hogy volt egy srác aki már suli elején tetszett, de akkoriban ugy gondoltam semmi esélyem nem lenne, aztán elkezdtem beszélgetni egyik osztálytársával, jól elvoltunk találkoztunk, ő járni akart, de én nem , valahogy éreztem hogy nem működne. Viszont akárhányszor megláttam az első srácot mindig volt valami furcsa vonzás iránta. Ja egyébként a két srác jobba van...szóval nm jöttem össze egyikükkel sem....és kb egy idő után el is felejtetem őket, ismerkedtem másokkal, de senkivel nm kerültem közeli viszonyba, mert nm éreztem úgy hogy nekem szükségem lenne tőlük valamire. Aztán később év vége fele rám írt az a fiú aki mindig érdekelt, elkezdtünk beszélgetni, sokat, aztán találkoztunk, nagyon jól éreztem magam, később megtudtam h 1 napja szakított a barátnőjével, azután rám írt, hogy 1 nap sem telt el miután szakítottak. Később ezt megbeszéltük aztán megint találkoztunk párszor. megcsókolt...elvitt Budapesten rengeteg helyre...utána is beszéltünk, megbeszéltünk egy találkozót de nekem nm volt jó az idő...utána mit tudok meg más nap? Hogy a sulijában van egy lány akit folyton ölelget ,meg egyesek látták hogy megcsókolja. Utána én is láttam hogy ölelgette, mivel 3 métere tőlem ölelgette, szinte már ugy éreztem h szándékosan , akár hova mentem mindig oda jöttek.... erre fel még az este írt hogy mikor futunk össze meg hogy csókkal köszönt stb....nem találkoztam vele, viszont 2 napra rá mi történik ? összejött az exével(akivel azóta megint szakított) . Az a legrosszabb hogy akármilyen bunkó volt kedveltem, azóta találkoztam másokkal, de mindenkiben őt keresem, hiányzik amikor kettesben voltunk, olyankor mintha egész más lett volna...kedveltem....annyi normális srác próbálkozott erre én meg egy ilyen idiotát kedveltem meg...

Hogy felejtsem el?Nem vagyok a depressziós , szerelmes típus szóval remélem hogy könnyen túljutok ezen...ötletek?

17l


2016. júl. 2. 21:48
 1/3 Adelll ***** válasza:
Ilyenkor az a legjobb ha masokkal ismerkedsz de ugye mint irtad masokban is csak ot kerested. Legyel nyitott masokra.vannak nala sokkal jobb sracok.ha talalsz valakit akivel egy hullamhosszon vagytok akkor ugyis elfelejted az elozo fiut.de ennek ido is kell de kitartas.
2016. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy tegnap találkoztunk....és oda jött beszélgetni...és azt hittem ott csapon agyon...de közbe meg ......szóval érted..vagy lehet nm ...olyan szerencsétlenek érzem magam :))
2016. júl. 3. 11:08
 3/3 Adelll ***** válasza:
Persze ertem. Nagyon bejon neked:D de latszik hogy neki nem vagy olyan fontos mint neked o szoval gondolj bele...ha osszejonnetek akkor hamar vege lenne, te tobbet tennel erte mit o es tuti nem viszonozna elegge.nehez de ismerkedj masokkal. Vagy hagyd egy kicsit a pasizast
2016. júl. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!