Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el? (Kérdésed...

Hogy felejtsem el? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

A volt barátomat.. 3 évig jártunk,ő volt nekem az első.Nincs már rá esély,hogy összejöjjünk.Júniusban szakítottunk.De egyszerűen képtelek vagyok rá,nem tudom vele megszakítani a kapcsolatot.(Szoktunk beszélni,hol ő keres,hol én.)

Ha arra gondolok,hogy akkor többet nem is válaszolok neki,bűntudatom lesz,hogy bunkó vagyok,de a saját boldogságom függne tőle,mert így lehetetlen felejteni.Volt olyan,hogy nem beszéltünk pár napig,és rossz volt,mindig arra gondoltam,hogy mit csinálhat,várom,hogy beszéljünk.

Nagyon nehéz azt a lépést megtenni.

18L


2011. aug. 19. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak úgy lehet elfelejteni,ha nem beszélsz,nem találkozol vele. Élj. Járj a barátaiddal szórakozni,ismerkedj.
2011. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azzal nincs is gond,csak este folyton rá gondolok.
2011. aug. 19. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát igen az esték a legnehezebbek. Fájdalmas. Van egy jó kis szöveg rá... "Akad amit nem gyógyít meg az idő sem de kezeli mindennap egyszer mutat majd egy tisztább képet a tükörben..." Idővel könnyebb lesz idővel túl is lépsz. Addig tarts ki:)
2011. aug. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is úgyanígy volt, cs 2,5 évig jártunk. 4 évig szenvedtem utána. Mondták, h kerresek egy pasit (új szerelmet), majd elfeledteti velem. Nem ment, pedig próbálkoztam, nem tudtam mást szeretni és jól érezni magam mással, és folyton az exre gondoltam.

Szerintem csak az idő segít, de csak ha nem halljátok és lássátok egymást. Na de, mindenkinél máshogy van, remélem Te nem fogsz sokat szenvedni és mielőbb megtalálod a boldogságod.

3 hete véget ért egy 9 hónapos kapcsolatom, ismét szerelmes voltam, és szerettem (szeretem) és ismét szenvedek...remélem az idő ismét segit és lassan elhalványulnak az érzéseim, m feledni Őt sem fogom soha, mint ah az első nagy szerelmemet sem.

2011. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tetris ***** válasza:

Ez egy hosszú, tartalmas kapcsolat volt. Nem várhatod, hogy az életednek ezt a szakaszát majd minden nélkül le fogod tudni zárni. Meg kell gyászolni az elveszett szerelmet, ki kell sírni magadat, jól át kell gondolni a múltat, és végül le kell vonnod a konzekvenciát, hogy a következő párkapcsolatodban mire kell majd jobban figyelned, mit kell majd másként tenned.

De most a gyász időszaka van. Most még ne ugorj fejest egy új kapcsolatba, mert előtte a múltat kell lezárnod, és rendet tenned a lelkedben. Most még nem vagy kész egy másik pasira.

Ha van jó barátnőd, akkor most nagy segítségedre lehet, ha meghallgatja a bánatodat, ha együttérez veled, ha alaposan kibeszélitek a történteket.

Erre a három évre egész életedben emlékezni fogsz. De a mostani kesekű érzés lassan elhalványodik, ahogy az idő begyógyítja a lelki sebeket. Aztán már csak egy csodálatos fiatalkori szerelem emléke marad, amiből nem lett élethosszig tartó kapcsolat.

2011. aug. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!