Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Távolodjak el tőle vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távolodjak el tőle vagy felejtsem el a múltat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy egy ideje hazakísérget a nagy szerelmem. Már többször találkoztunk sulin kívül is kettesben, de semmi komoly nem történt. Már vagy egy éve tetszik pont azóta hogy átjött az osztályunkba. Azonban most egy bulin voltunk ketten ahol többen ott voltak a régi sulijából és ameddig a mosdónál vártam a sorra, egy lány leszólított és döbbenetes dolgokat mondott a srácról. Volt benne sulis verekedés, meg megcsalások és állítólag kirakta egy lány meztelen képeit az egyik közösségi oldalra. Azt mondta nem ismeri túlzottan de a régi gimiben nagyon sok botránya volt. Nem tudom, hogy mondjam el neki hogy tudom vagy felejtsem el őt esetleg a múltat? Ti mit tennétek?

2018. ápr. 9. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben mindenképp előbb megbeszélném a fiúval ezt a dolgot. Aztán ha kiderül,hogy ez igaz akkor rajtad áll a döntés,hogy tovább folytatod a kapcsolatot a sráccal,mert az is lehet,hogy megváltozott,vagy megszakítasz vele minden kapcsolatot
2018. ápr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kérdezz rá mindenképp a fiúnál mivel még nincs biztos forrás

és ha esetleg igaz és ezután is ugyanugy tudsz rá nezni akkor nem kell elfelejtened

2018. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy a csaj tényleg igazat mond, és nem csak el akar ijeszteni tőle, mert ő akarja a pasit? Vagy honnan tudod, hogy nem változott meg azóta, ha tényleg ilyen volt? Te mit érzel belül, a szívedben?
2018. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!