Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedhet így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedhet így?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már kb 8éve ismerjük egymást de kb 3éve voltunk annyira jóban, hogy együtt mentünk haza. Utána kb mostanáig alig beszéltünk mert suliváltás stb. Most viszont h gyakrabban összefutunk, rájöttem, hogy nekem nagyon tetszik. Nem sokkal kesőbb megismerkedtem egy lánnyal akivel nagyon jóban lettem és utána derült ki, hogy a csaj a srác huga....(a csaj amúgy tudja, hogy bejön nekem a bátyja, és egyáltalán nem zavarja, kifejezetten örül és szurkol nekünk) Szóval gyakran vagyok a lánnyal és amikor vele vagyok akkor a srác kissé flegmán köszön, vagy rám se néz stb..., de ha egyedül vagyok (vagy nem vagyok a hugával) akkor meg tök kedves és érdeklődő.

Régen szerintem bejöttem neki, nem véletlenül kísért haza stb... de most nem tudom, hogy mi van. Vagy tényleg nem érdeklem és bemagyarázok mindent, vagy pedig (talán...) bejövök neki, csak nem meri kimutatni a tesója előtt?! (A tesojaval nem igazan beszelnek kapcsolatokrol)

Pécs 18L 17F


2018. ápr. 10. 20:53
 1/1 anonim válasza:
Szerintem csak a tesója előtt nem akar "lebukni"
2018. ápr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!