Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért viselkedhet így a barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedhet így a barátom?

Figyelt kérdés

Most már 10 hónapja vagyunk együtt és eddig nem volt közöttünk a csóknál. A minap elmondta, hogy sokszor érzett már egy haverja iránt valamit. Nem egyszer volt erotikus beszélgetése más fiúkkal, csupán ki szerette volna próbálni, hogy ez milyen és elmondása szerint élvezte.


Mindezek ellenére mondta, hogy engem is szeret és nem azt jelenti, hogy nem akar velem együtt lenni, csak szerette volna magát kipróbálni, hogy hogyan érez más fiúk után. Tény és való, hogy őszintén elmondta és nem tartotta titokban, de már az is felmerült bennem, hogy valójában a fiúk érdeklik. Mikor kérdőre vontam efelől azt mondta, hogy nem hiszi, hogy meleg, csak érdeklődik a fiúk iránt is.


Kicsit elbizonytalanodtam egyrészt azért, mert bárhogy próbáltam hozzá közelíteni abból az okból, hogy hogyan szólna ahhoz, ha a tudtára adom, hogy szeretnék vele lefeküdni. Úgy láttam, hogy nem igazán hozta lázba, viszont elmondása szerint amikor beszélgetett azokkal a fiúkkal, azt érezte, hogy szívesen kipróbálná velük.

Ezek után már azt gondolom, hogy szerintem meleg, csak nem teljesen biztos magában. De persze nem látok bele ebbe a dologba, lehet, hogy csak én reagálom túl.


2016. nov. 19. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem értem. Fiú/Lány vagy? A párod Fiú/lány? Haverja az ki? Kicsit pontosabban, ha lehet.
2016. nov. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi :D 17/L vagyok, a barátom 19/F és a haverját már évek óta ismeri, de én még nem nagyon találkoztam vele.
2016. nov. 19. 14:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet h meleg, igen sőt nagy rá az esely.

De vannak biszexek is.

En mondjuk szemelyszerint heteró vagyok 100%-ban de van meleg baratom, egyik legjobb es ő már felnőtt de sokszor mesèlt nekem ilyrnekről.

Melegeknel ez nehez eset, nem akarlak kiabránditani de lehet h amiatt van veled mert fél hiszen idehaza melegnek lenni párkapcsolattal szinte lehetetlen.

Erről komolyan kell vele beszelgetned mert egyikőtöknek sem jó így.

Ő kényszerből van veled es hidd el ahogy én tudom erről a felnőtt barátról ő így 20 vagy meg több év után is úgy gondol vissza egy nővel való együttlétre mint egy heteró gyerek aki melegkakandba került vmi folytán.

Érted? Egy melegnek a heteró kapcsolat a lehetetlen míg mondjuk nekem a meleg kapcsolat lenne lehetetlen.

Próbáld meg ezt áterezni es inkább ne kenyszerítsd szexre.

2016. nov. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéljétek meg, viszont ha nem akar lefeküdni veled ne erőltesd. Elég furcsa helyzet, hiszen ha nem vonzódna lányokhoz nem lenne barátnője. De igazából először neki kéne saját magával tisztáznia ezt, mivel hogy sem te, sem más nem tudja eldönteni helyette, hogy kikhez vonzódik.
2016. nov. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!