Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ez egy akadály a kapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ez egy akadály a kapcsolatunkba?

Figyelt kérdés
Augusztusban lesz 2 éve hogy együtt vagyok a barátommal. Azelőtt 3évig kb minden nap irtunk 3évig szerelmes volt belém de én 4szer nemet mondtam neki mert még nem szerettem..most viszont nem tudnák nélküle élni. A baj viszont az hogy neki is én vagyok az első és nekem is ő az első. Félek hogy ez a jövőben gondot fog okozni. Pl kiváncsi lesz milyen mással,megkiván mást , velem már unalmas lesz neki. Beszéltem erről vele és azt mondta mivel még soha nem volt mással igy nem lesz neki unalmas mert nem tudja hogy mással milyen. Mégis félek hogy egyszer csak majd más kell neki mert hogy csak velem volt még. Ki fogja ezt bírni a kapcsolatunk? Félek hogy nem maradunk örökké együtt. Persze tudom hogy szeret mert néha ő hozza fel a témát hogy kesöbb el akar jegyezni meg mondja hogy mással nem tudja magát elképzelni. Mégis félek hogy késöbb mást fog akarni mivel még elég fiatalok vagyunk,és senkivel nem volt csak velem. Ti mit gondoltok?Kérlek segítsetek mert emiatt van már napok óta rossz kedvem hogy mi lesz.... 18/L (a barátom 19) . Elöre is köszönöm a válaszokat

#Fiú-lány-kapcsolat-tini-bizalom-szerelem-szeretet
2018. ápr. 11. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez az,amire előre nem lehet választ adni. A hozzááállása nagyon jó, de bármikor előfordulhat, hogy ki akar próbálni mást. Vagy éppen te.
2018. ápr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy életre szólo szerelem lesz belőle de az is lehet hogy szétmentek..erre majd az idő adja a választ.
2018. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!