Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 17-18 éves lányoknak bejön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-18 éves lányoknak bejön egy 25 éves pasi?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért, ha nem akkor miért nem? Kort nemet is írjatok, köszönöm.
2018. ápr. 18. 11:12
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Hogy összejönnék-e valakivel, az elsősorban attól függ, hogy hogyan viselkedik, milyen a személyisége, szimpatikus-e. Ha ez éppen egy 25 éves fiú, és bejön nekem, akkor igen, összejönnék vele a korkülönbség ellenére is. (Bár ez nem olyan hatalmas korkülönbség)

Nekem is, mint sok lánynak, inkább az idősebb fiúk jönnek be. ÁLTALÁNOSSÁGBAN azért az elmondható, hogy a lányok előbb érnek, mint a fiúk. Ezt tapasztalatból mondom, az osztályomban a fiúk 16 évesen kajával dobálják egymást, verik egymást, ordítoznak, azok veszekednek, hogy ki dobja be az üveget előbb a kukába, nem is valami udvariasak, a kinézetük és a viselkedésük is elég gyerekes.

Persze vannak normális, érett fiúk is 16 évesen, meg persze kislányos lányok is.

Egy 25 éves nagy eséllyel érettebb, kinőtt ezekből a hülyeségekből, normálisabb, tapasztaltabb. És nekem külsőre is jobban bejönnek a picit idősebbek.

16L

2018. ápr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Engem abszolut nem is érdekelnek a 20 alattiak :D Attól függ milyen a pasi am. 17/L Nekem fontos az értelem.
2018. ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Orihime Inoue válasza:

Ez változó például az én barátnőm 15 éves és neki is 25 éves barátja van és teljesen jól megvannak:)

Ez sokszor a fiún is múlik semmit nem szabad erőltetni/ siettetni a lánnyal pláne ha ennyire fiatal még hozzád képest ;)

2018. máj. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Hát, lehet hogy bejön egy 17 évesnek, sőt akár 16 évesnek is, de jobb ha erősebb vagy, mint az apja.
2018. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

En is az idosebbeket preferalom. De ez nyilvan kulsoben is szamit. Volt mar pasi aki nagyon megtetszett, aztan derult ki hogy 36,nem annyinak nezett ki, hozzatennem. De fiatalabbal en sose, legalabbis egyelore, nem kezdenek. A 25 az nagyon jo. 20-26ig tokeletes.

18L

2018. máj. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Iphone kérdese
2018. máj. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
#11: ne itt nevettesd már ki magad. Egy 16 éves kislány vagy egy 25 éves felnőtt férfihez. Ők nem tudnának veled mit kezdeni. Ugyanez szól az utánad következő válaszolónak is.
2018. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Én örülök, ha vannak olyan lányok akiknek az idősebb korosztály tetszik. Személy szerint szimpatikusabb számomra a 16-18 éves korosztály. Bár már nem igazán kockáztatnék nyitni feléjük. Sajnos nagyon nehéz kiszűrni ki kire nyitott.


25/F

2018. máj. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Utolso, pedig nyugodtan nyithatnal felejuk, pedofilnak egeszen biztosan nem fognak gondolni. :D A legtobbunknek bejonnek az idosebbek, szoval gond nem hiszem hogy lenne.
2018. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
#19: De ti csak kislányok vagytok, akik semmit nem tudnak nyújtani egy férfinek :) Mikor fogjátok már fel?
2018. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!