Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az baj, ha néha szépnek látom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha néha szépnek látom magamat?

Figyelt kérdés
sokszor gondolom azt, hogy tökre csúnya vagyok, de pl. hogyha pont olyan napom van, akkor egész elfogadhatónak, szépnek látom az arcomat.

2018. ápr. 20. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
nem
2018. ápr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a normális.
2018. ápr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ki phiented magad ..
2018. ápr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nálam is ez van :DD
2018. ápr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Már miért lenne baj? 😄 azért mert manapság az az általános hogy a lányok 95%-a önbizalomhiányos neked még nem kell rosszul érezned magad ha látod a testi értékeidet. Én 365 napból 365-ben szépnek látom magam és nem érzem bajnak 😉
2018. ápr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Az a baj, hogy csak néha látod szépnek magad. :)
2018. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanazt gondolom mint az otos valaszolo.
2018. ápr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
B**szki miért ne lennél szép? Szerintem ez az egész kérdéskör annyira túl van lihegve, hogy ki szép, meg nem szép. Én úgy látom, h ha valaki nem beteg (ez lehet akár bőrbetegség is), nincsenek testi, fejlődési rendellenességei, nem elhízott, vagy kórosan sovány, és még ráadásul fiatal is, az alapból már nem lehet túl csúnya. Gondolj bele, esztétikailag a teremtés csúcsa egy egészséges fiatal nő. Na, az előbbi általában nekem az első kategória kinézetre (én nem is pontozok, kategórizálok). Ha nincs csúnya arcod, sőt, még lehet csúnyácska is, de kifejezetten adsz a testedre, megjelenésedre akkor sztem már kikerülted a második kategóriát. Ha már egy olyan arcod van, ami normálisnak mondható, és ez az általános, akkor simán 3-4es kategória vagy, amire sztem rá lehet mondani, h szép, tekintve, h fiatal vagy és egészséges, szóval akik nem is különlegesek, azok is kívánatosak ebből a kategóriából. Ha pedig kifejezetten szép arcod van, jó tested stb., akkor 5-6-7, itt igazából már csak fokozni lehet a gyönyört. én kb. bármilyen csajt betudok rakni ezen 7 kategória egyikébe, és a kategória közt már nem állítok sorrendet, mert egyikbe ez a szép, másikba az, vagy épp a csúnya. vannak zsánereim, de egy hajat, bőrszín árnyalatot kb. bármikor meg lehet változtatni... A lényeg, h bárhogy nézel ki, a kulcsszó az elfogadás, amit ki is mondtál. Megérdemelsz egy boldog életet, ne azon marcangold magad, h milyen vagy. De ez a probléma ezerszeresen felülreprezentált, mert ha valaki fiatal, márpedig főleg fiataloknál fontosabb ez még inkább, egészséges, és jó minőségű életet él, akkor kb. a 2-es kategória max. amibe lehet, de én hiszem, h ha kifejezetten fitten tartod magad, még onnan is szinte bárki kimászhat, aki egészséges, és fiatal, mert nem nagyon láttam még ilyen esetben olyan arcot, amit nem lehetne egy jó testtel, ápoltsággal legalább annyira feldobni, h azt mondjam, h "hm ő se rossz csaj". Az-az igazság, h részedről baromi nagy felszínesség, hiúság ezzel foglalkozni. Az ember gondol valamit magáról persze, nem mondom, h szépnek kell gondolnia magát, sőt, inkább legyen őszinte. És aztán ezt el kéne fogadni, megbékélni vele, látni min változtathatok, min nem. De nem azon pörögni, h most szép vagyok e vagy sem, mintha bármi függne tőle, ugyanúgy élhetsz boldog életet, még akkor is, ha tényleg olyan csúnyácska az arcod, h 2es vagy. Ahelyett, h örülnél, h egészséges vagy, mindez a csoda, amit életnek nevezünk megadatott neked, h*lyeségekkel foglalkozol.
2018. ápr. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!