Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy hódítsak vissza egy lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódítsak vissza egy lányt?

Figyelt kérdés
Hogy hódítsak vissza egy lányt, akinek mások tetszenek, de csak plátói szerelemként? Ezalatt pár soy luna szereplőt és az iskolában lévő "nagy arcokat" értem.

2018. ápr. 21. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, nem lehet.
2018. ápr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért? :(
2018. ápr. 21. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki elment az már nem jön vissza.
2018. ápr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó barátok vagytok a lánnyal? Vagyis minden nap beszélgettek?
2018. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Beszélgetni beszélgetünk mindennap, de nagyon flegmán ír és néha, sosem akar találkozni, mert "nem szeret", de ma vettem a bátorságot és átmentem hozzá, és nem lehetett volna megmondani róla, hogy nem szeret, mert hozzám bújt, és a többi dolog. De amikor hazajöttem most, újra flegma és nem akar találkozni, mert "nem szeret".
2018. ápr. 22. 21:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Jahj te szegény ... 😮😞😞 Tudod én lány vagyok és szerintem a kiscsaj csak szivat játszik a szíveddel és az érzéseiddel... Nagy csoda hogy még vannak ilyen szuper srácok!🙃 De ha nagyon akkarod esetleg tedd féltékennyé . Játszd el hogy más jön be stb... Flörtölges előtte. De ne verj át azért más lányokat . 😘 Kitartás és ne feledd egy csalódás ne változasson meg . Biztos remek fiú vagy és kitartó is!😿❤️ Jah és én kérdeztem hogy beszélgetsz e vele.
2018. ápr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Légy vele kedves és bizonyítsd be hogy te egy okos szépfiú vagy !!!(POEN:Aztán dugd meg)
2018. ápr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!