Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » MIért nem jelölnek vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért nem jelölnek vissza?

Figyelt kérdés

Bejelöltem facebookon vagy 20 lányt. Egyetlen egy sem jelölt vissza. Holott van akinek 1000 nél is több ismerőse van (nekem senki nem mondja hogy mindet ismeri) és mégis.

Engem meg senki nem jelöl vissza. Nem értem miért.

Kiváncsiságból írtam egy két lányra kaptak e felkérést, azt írták vissza hogy semmilyen felkérést nem kaptak. Na most valaki hazudik akkor, létezne hogy a facebook nem küldi el (hiába enged ismerősnek jelölni valakit?.


Igaz volt hogy rákérdett valóban ismerem e, de miután rányomtam csak elküldte az "ismerősnek jelölted".


Szerintetek a lányok csak nem akarták mondani hogy direkt nem jelölnek? (pedig levelemben írtam, hogy semmi baj ha szándékosan nem jelölnek vissza, csak szeretném tudni hogy elküldi e a jelölésem). Csak akkor miért nem nyomnak arra hogy "nem ismerem", akkor látnám hogy elutasította.

Valakinek tapasztalat?


2018. ápr. 13. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán ők tudják ki vagy? Vagy vannak közös ismerőseitek? Mert ha nem akkor nyilván nem fognak visszajelölni.
2018. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%
Na az van, hogy a facebook nem társkereső, hanem az ember az ismerőseivel tartja a kapcsolatot. Több olyan ismerősöm van, akiknek 1000 fölötti ismerőse vany ők valóban ismerik mindet, mas kérdés, hogy ezek nyilvánvalóan felszínes ismeretségek. Soha nem jelölök vissza senkit, akit nek ismerek, de van, hogy nem utasítom el, csak úgy hagyom, mert sejtem, hogy ki lehet, de nem érzem azt, hogy kellene fb ismerősnek. Amúgy ennek mi értelme? Valaki már becsajozott így valaha?
2018. ápr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!