Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tetszhetnék valakinek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tetszhetnék valakinek?

Figyelt kérdés

Már minden osztálytársamnak tetszik valaki, kivéve nekem és bátyámnak. Nagyon szeretném ha valakinek tetszenék.. Ha lenne egy barátom.. Múltkor az unokatestvérem megkrdezte, hogy van-e barátom, én meg mondtam, hogy nem... :\

A fiú osztálytársaimban csak úgy maradtam meg, mint „az a vad lány, aki még nem is szép”..



2018. ápr. 22. 09:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

#10válaszoló

Najooooo😂😂xd

Szerintem ki kell adni egy ilyen néven futó könyvet "A vad lány" szerintem mindent visz haha😅😉

2018. ápr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

A "házinyúlra nem lövünk" a világ egyik legnagyobb baromsága! Ne hallgass azokra a gyáva emberekre, akik esetleg egy csodálatos házasságot dobnak el amiatt, hogy "jaj istenem, mit fog szólni ehhez a pistajóska?".


Anyámék a gimiben ismerkedtek meg és 30 éve boldog házasok, tehát én sehol nem lennék, ha a "házinyúlra..."-féle maszlagot megeszik.

2018. ápr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Az az ember, akinek fontosabb mások véleménye a szerelménél, annyit is ér...
2018. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
Én ehhez a sok jó tanácshoz csak annyit tudok írni hogy próbáld magadat adni.
2018. ápr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Oh, oké
2018. ápr. 22. 12:42
 16/24 A kérdező kommentje:
Különben a vad a verekedős.
2018. ápr. 22. 12:42
 17/24 anonim ***** válasza:
Kedves 12-es válaszoló, lásd be, 30 éve még más világ volt. Ma már annyira képesek ilyenért sértegetni valakit, hogy az öngyilkos lesz, mert lehet hallani ilyet, te is tudod, persze aki h*lye haljon meg,de akkor is.
2018. ápr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Jah és egyébként, nem arra vonatkozott, hogy a pistajóska mit szól, hanem, ha szakítanak, mert nem mindenki lesz 30 évig házas, aki gimibe összejön. Köztük hatalmas feszültség lesz, depresszió, ha úgy szakítanak, hogy valamelyik fél nem akar, mert még szereti. Szóval ne a szuleidből indulj ki, hanem abból hogy mi történhet a mai világban.
2018. ápr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

# 17 Hülyeség! Nem egy ismerősöm jár a saját osztálytársával, és mindenki pont tojik a dologra körülöttük! Miért is kéne, hogy ez probléma legyen bárkinek is?


Az emberek általában értelemszerűen a legelérhetőbb helyről, a saját környezetükből választanak partnert, tehát ha a házinyuszis hülyeség alapján már kipusztult volna az emberiség.

2018. ápr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Te is biztosan járnál olyan osztályban, akivel együtt voltál, még mindig szereted, de nem lehet a tied, és nap mint nap éveken keresztül nézni. Igazad van ez tényleg tökéletes, senki nem lesz érzelmileg tropán tőle.
2018. ápr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!