Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tetszhetnék valakinek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tetszhetnék valakinek?

Figyelt kérdés

Már minden osztálytársamnak tetszik valaki, kivéve nekem és bátyámnak. Nagyon szeretném ha valakinek tetszenék.. Ha lenne egy barátom.. Múltkor az unokatestvérem megkrdezte, hogy van-e barátom, én meg mondtam, hogy nem... :\

A fiú osztálytársaimban csak úgy maradtam meg, mint „az a vad lány, aki még nem is szép”..



2018. ápr. 22. 09:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#19: És a saját környezetünk csak egy osztály lehet,persze...

Arra gondolunk itt,hogy semmi nem garantálja,hogy ők házastársak lesznek, vagy hogy csak gimi után szakítanak. Ha tegyük fel, valakik összejönnek 10. osztályban, fél évre rá szakítanak, akkor másfél-két évig egymást képét kell bámulniuk, megnehezítve a saját dolgukat, megnezehítve azt,hogy minél gyorsabban feldolgozzák és tovább tudjanak lépni. Így hát ha valaki nem érez ellenállhatatlan vágyat arra,hogy az osztályában szerezzen valakit,jobb,ha nem teszi azt.

2018. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Amúgy ne haragudj kérdező, de egy verekedős lánynál kiábrándítóbb nincs. Általános iskolában még elmegy, de mi indokod erre középiskolában? Kikkel verekedsz?
2018. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Ja, csak első osztályban meccseket játszottunk le, a „ringben” mikor jöttem a mostani iskolámba. Azóta úgy emlékeznek rám.
2018. ápr. 22. 18:01
 24/24 A kérdező kommentje:
Egyébként is, nem is vagyok középiskolás!
2018. ápr. 22. 18:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!