Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes lehet még foglalkoznom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pötyi20130 kérdése:

Érdemes lehet még foglalkoznom vele?

Figyelt kérdés

Volt/van egy lány, akire ráírtam facebookon. Jókat beszélgettünk, ötször találkoztunk is, jól éreztük magunkat (csók még nem volt). Hétfő délután írta a semmiből hogy gondok vannak az érzéseivel, mert valaki mást is szeret. (Ez az osztálytársa volt, aki elmondta minden r#bancnak mikor ott hagyta. Nekem mondta is a lány, hogy mennyire utálja a srácot már meg minden.) A srác írt neki valami ömlengős sz#rt hogy ne haragudjon meg szereti, és ezt a 'barátnőm' bevette! Én nemtudtam vele ott lenni mindennap, mint ő mert más helyen tanulunk, így erre nem volt alkalmam.

Kérdéztem a lánytól, hogy akkor én miért kellettem neked egy hónapig (tudom, csak egy hónap de nekem ő volt az első ilyen) ha egyszer mást is szerettél végig (mert hogy nem egyik napról másikra szerette meg újra azt a ny#omorultat, az biztos!)

Egy darabig válaszolni sem tudott rá majd azt mondta hogy, csak egy fellángolás voltam.

A lány 15 éves, én 17 vagyok.

Sokan mondták a kort, mint hiba 'forrást', és szerintem lehet benne valami, mert a lány saját maga sem tudja mit szeretne. Mielött nap szakított volna este még szivecskéket küldött meg hogy mennyire szeret engem!

Elég vacakul érzem most magam, valaki volt már hasonló helyzetben?

Köszi a válaszokat! :)


2018. ápr. 25. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:

A 2 év korkülönbség az nem lehet nagy kifogás.

Ignoráld és lépj tovább

2018. ápr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de hiánypótlónak voltál csak jó. Szakítsd meg vele a kapcsolatot és nevess egy jót pár hét múlva amikor majd megint lerib.ncozza a srác.
2018. ápr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tovább kell lépned. Még az sem kizárt, hogy fog keresni, ha a pasival összevesznek. Akkor küldd el a fenébe és mondd meg neki, hogy nem vagy bumeráng, ami szó nélkül visszajön, ha eldobják. Fel a fejjel.
2018. ápr. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!