Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tefyek? Érdemes ezt írnom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tefyek? Érdemes ezt írnom neki ha írok neki.

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik. Németen mellettem ül és ma németen eléggé béna voltam egy feladatba amit ő ellenőrzött. Szóval arra gondoltam, hogy megírnám neki, hogy nehogy azt gondolja, hogy hülye vagyok csak nem értettem pontosan mit kell csinálni. És még az üzenetben megdícsérném őt is, hogy ő milyen ügyes volt.

Így érdemes ráírnom?


2018. ápr. 27. 19:25
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsi a címet elrontottam.

*tegyek

*?

2018. ápr. 27. 19:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt inkabb ne mondd neki :DD
2018. ápr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se írd ezt...
2018. ápr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem se így. :D

Egy kort esetleg írhatsz, attól sok minden függ, de ilyen módon ne. Szerintem ehhez a témához ne nagyon ragaszkodj, inkább mást találj ki.

15f - Ha számítana

2018. ápr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!