Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány visszautasított...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány visszautasított mert nem vagyok az esete, akkor érdemes hajtanom utánna továbbra is?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és még soha nem volt barátnőm, ő az első aki iránt így érzek viszont mikor elmondtam neki, hogyan érzek iránta azt mondta nem avgyok az esete. Ha kicsit közömbösebb leszek vele elkezdhet egy kicsit érdeklődni tekintve, hogy egyébként jóban avgyunk vagy hagyam az egészet? Nem tudom igazából, hogyan kell csajozni csak kedves és udvarias tudok vele lenni, na persze szoktam vele heccelődni (nem durván/bunkón), buliba szintén nem nagyon járok (nincs kivel , hazaérek és kb egésznap itthon gubbasztok) és elmondása szerint magamnak való vagyok. Ezután egyetemre tervezek menni, ahol nem nagyon lesz időm barátnőt szerezni... Mit javasoltok?
2018. márc. 3. 16:35
 1/2 anonim válasza:

Szerintem próbálkozz kicsit finomabban még 1-2 szer hátha csak vontatja magát (nem tudok jobb szót), aztán ha nincs simer akkor sajnálom haver.

18/L

2018. márc. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy ha eddig nem voltál az esete, ez nem nagyon fog megváltozni:/
2018. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!