Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyszer már feltettem a...

Egyszer már feltettem a kérdést. Öngyilkos legyek? Modt fel teszek egy másikat. Mit tegyek, hogy ne veszítsem el azt, aki többször is csalódott már bennem és ő az oka annak, hogy még nem adtam fel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van 1 éves távkapcsolatom. Depresszióban szenvedek,de nem fordúltam rendesen orvoshoz. A barátom, a szerelmem, volt a támaszom.Minden nap beszéltünk este skypen,de nagyon magányos pillanatimban,fel mentem videóchattelós oldalakra és előfordúlt,hogy perverzen viselkedtem másokkal és meg mutattam intimebb részeket magamról.De még sem ,,én voltam'' olyankor. Remélem,páran értitek,hogy hogyan értem ezt... A hangok. Viszont,ő mindenről tud. Lát mindent,amit csinálok a neten. Többször is adott nekem már esélyt ,arra,hogy megváltozzak. Eljátszottam az utolsó esélyem is. Utál. De.. nem ..nem tudm elengedni. Azt akarom,hogy boldog legyen és én meg... ,,megakarok gyógyulni'' ,felkerestem egy szihológust,de szabadságon van,szóval még nem tudtam fel venni vele a kapcsolatot. Mit csináljak,hogy helyre hozzam az életemet?
2017. jún. 6. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Először is ORVOS!!!


Aztán gyógyszer, pszichoterápia, csávót hagyd a p_csába, előbb gyógyulj meg, annyi csávó van a földön mint a szemét. Pár hónap múlva elmúlik, és akkor újra más színben látod a világot.


Tudod, hogy mi váltotta ki a depressziód? Hány éves vagy?

2017. jún. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
doki legyen az első
2017. jún. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Úgy, hogy elmész rendesen orvoshoz, mert csak ő fog segíteni, nem a hūlye kérdésedre a hūlye válaszok.
2017. jún. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sok minden ki váltotta a depresszióm. Költözések, család, iskola, stressz, a balhék,az egyedül lét,a fenyegetések, a félelem,a csalódások,afájdalom,a múlt,a jövő, a csend. Sok minden.

Nem sokára 17 leszek. Szóval, mondhatni még csak egy kis taknyos vagyok. :D

2017. jún. 6. 13:18
 5/12 A kérdező kommentje:
Fel kerestem egy pszichológust a neten,de 19idékig szabadságon van. Ezért még nem tudtam fel venni vele a kapcsolatot.
2017. jún. 6. 13:21
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Keress másikat, van egy csomó.
2017. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Ha depressziós vagy hallgass metál és rockzenét.
2017. jún. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Velem egy csaj jtszott be hasonló dolgot, szóval " kezet foghatunk ".
2017. jún. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8. kommentelő, ezt hogy érted?
2017. jún. 7. 12:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Röviden: Kitart mellettem, egy ideig minden szép volt, aztán koptatott. Másfél év után kicsit rosszul esett, főleg, hogy addig úgy éreztem végre van valakim.
2017. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!