Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy valaki 16-18 éves korban jön össze élete szerelmével?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Szerintetek ha valakik ilyen fiatal korban jönnek össze,tarthat “örökké” a kapcsolat?

Nem fogják azt érezni a felek,hogy nem élték ki magukat,10 év múlva megunják a másikat stb?

Vagy egyáltalán az ilyen kapcsolatok szoktak több évig tartani?

Most 16 éves lány vagyok,és az eddigi lehetőségekkel azért nem éltem,mert tudom,hogy egyszer vége lesz,és később ismerem majd meg a (remélhetőleg)végleges páromat...

(Persze volt már pár barátom)

Lehet én gondolom rosszul,vélemenyek?


2018. ápr. 28. 18:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
Remélem, hogy tarthat “örökké”. 16 évesek voltunk a párommal, mikor összejöttünk és 2 hét múlva lesz az esküvőnk :)
2018. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Remélem sokáig egyutt lesztek!😄
2018. ápr. 28. 19:22
 13/14 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon ritka dolog, hogy ilyen fiatalon összejöjjön.

Volt már pár barátnőm, de az utóbbi évben elhatároztam magam, hogy már csak egy lány kell, akivel leélem az életem. Eddig nincs túl sok sikerem. :p


Szerintem tarthat örökké, bár mindkét félnél kell, hogy legyen valami defekt. Ezt az állítást arra alapozom, hogy az ember úgy fejlődött ki, hogy a szerelmet kb. 7 évig érezhesse, de legtöbb esetben ez jóval kevesebb ideig tart. Szóval ha valakinél tovább tart a dolog, ott már agyi gebasznak kell lennie, amiben én bővelkedem, szóval nincs gond. :DD


Az gyakori egyébként, hogy több évig tartanak ebben a korban a kapcsolatok, de olyanról nagyon kevésszer hallottam még, hogy valaki élete végéig a másikkal maradt volna (azok is főleg csak vallási okok miatt voltak, ami ugyebár nem feltétlenül szerelemre épül).


18/F

2018. ápr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Kozeli ismerosomek 18 evesen jottek ossze, most 27 evesen hazasodnak.

Tehat letezik, bar rajtuk kivul nem ismerek mas ehhez hasonlo part.

2018. máj. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!