Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a másodunokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a másodunokatesomba mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

#tiniszerelem #másodunokatesok
2018. máj. 1. 14:39
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Na szóval 13 éves L vagyok,az unokatesóm 14 éves F.

Már nagyon régóta ismerem,és kezdek egy kicsit többet érezni mint barátság,legjobb barátom egyben másodunokatesom.Tegnap találkoztunk és beszélgettünk,játszottunk végül annyira elfáradtunk hogy elaludtunk együtt,ott simogatott,átölelt,a kezét rátette a combomra,állítólag "ALUDT"" de láttam hogy kinyitja a szemét,megölelt tegnap jó szorosan,Már a seggemet is megfogta.

Mondta is hogy megakar dugni,és megcsókolni.

Mi a véleményetek erről? Mit tegyek?

Szeretem őt és ő is szerelmes belém szerintem,de ugyérzem valamiért nem mer lépni vagy nem akar.Tudom hogy vérfertőzés meg minden...de ha énis akarok vele csókolozni akkor mit tegyek hogy ne legyen ilyen félénk és ha őis látja hogy akarom akkor milyen jeleket adjak neki? Simogassam meg,öleljem meg vagy mit kéne tennem?

2018. máj. 1. 14:44
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Uramatyám!
2018. máj. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Kedves 1.válaszoló,normális válaszokat várok és nem uramatyám,mert nem értem mi itt a probléma :))
2018. máj. 1. 15:37
 4/22 anonim válasza:
100%
Sajnálom, de fel kell, hogy világosítsalak arról, hogy ez a srác nem szerelmes, csak szimplán kanos, ami remélem tudod mit jelent.
2018. máj. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
100%
#4-es vagyok... Kérlek, higgy nekem! 19/L
2018. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
csak azt tudom mondani hogyha össze is jönnétek pár hónap múlva szakítás lenne a vége és azért utána kínos lesz majd amikor ilyen családi vacsorára kell mennetek
2018. máj. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el őt. A masodunokatestver ugyanolyan verfertozes, mint az elsod foku. Undi.
2018. máj. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent is csak kanos, semmi tobb (7es voltam)
2018. máj. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) És ha énis meg ő is szeretné az egészet,a csók az még baj lenne?
2018. máj. 1. 17:51
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

igen

szerinted a szüleid mit szólnának ehhez?

2018. máj. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!