Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek hogy történt az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy történt az első csókotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igazából csak érdekel a téma, azért írom ki.

Mikor és hogyan, milyen szituációban csattant el az első csókotok?

Nekem: tavaly szeptemberben, a barátommal randiztunk , már azt hiszem másfél-két hete lehettünk együtt. Sokáig csak beszélgettünk és egyszer csak úgy alakult hogy én a falnál támaszkodtam, ő még közelebb lépett és lassan megcsókolt. Elég béna volt ha így belegondolok, de sose felejtem el 😊.

Na, tapasztalatokat lentre. 😘⬇⬇⬇



2018. ápr. 8. 10:30
 1/9 anonim válasza:
100%
Nekem oviba volt ,mikor 2 fiú azon versengett ,hogy ki csókol jobban. Ennyi :)
2018. ápr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Leginkább sehogy, mert még nem volt.
2018. ápr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is oviban, papás-mamásat játszottunk és hát ez hozzátartozott a szülők szerepéhez :D
2018. ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt
2018. ápr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolával voltunk egy színházi előadáson, elég későn ért véget, ezért hazakísért és a kapuban megcsókolt. Nem tudtam hogyan és mit kéne csinálni, teljesen lesokkoltam, úgyhogy elég bénán sikerült. Ha jól emlékszem két hónapja jártunk, de azóta is együtt vagyunk, úgyhogy nem lehetett azért olyan vészes :D
2018. ápr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Szilveszterkor. Egy picit ittam es feloldottam. Nem igy terveztem az elso de nem bantam meg:) jo volt
2018. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem volt.😞 nincs szerencsém a szerelemben... akibe szerelmes vagyok sose szeret viszont.... üdv.: egy 14 éves tapasztalatok nélküli lány.

U.i.: sose jártam senkivel sem...☹️

2018. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egy buliban történt az első csók, és abban a buli után "vesztettem el" szüzességem.
2018. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a gólyabálon történt. Az egyik osztálytársam nagyon szomorú volt mert a húga korházba került és nagyon aggódott érte, de páran átmentünk hozzá és az anyuja is azt mondta hogy jó lenne ha eljönne mert egy kis bulizással kizökkenne (a huga azota hal istennek jol van csak alergias volt valamire amit evett es nem tudtak rola...) szoval ott gubbasztott a folyoson a padon mindenki mas meg bent bulizott a tesiterembe. Én kimentem es láttam hogy egyedül ücsörög és leültem mellé. Beszélgettünk próbáltam felvidítani, aztán megkérdeztem hogy mit csináljak hogy jobb kedve legyen, erre azt válaszolta hogy vegyem le a pólómat. Elnevettem magam de észre vettem hogy halál komolyan néz, lefagyott a mosoly az arcomról erre ő azt mondta hogy én nevetek a legkedvesebben az egész világon és hogy ha nem lenne ekkora idióta biztos járnék vele. Én feláltal és mondta hogy vissza kéne mennem mert tutira keresnek de ő utánam jött és berángatott a kb 2 méterrel arrébb lévő fiúvécébe és ott a falnak szorított. És mivel nem az erőmről és a bátorságomrol vagyok híres meg sem mertem szólalni egy izmos magas erős fiú mellett és megcsókolt és le akart vetkőztetni csak bejött valaki és leütötte én meg sírva elfutottam...
2018. ápr. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!