Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor és hol érdemes az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és hol érdemes az első csók? (LENT)

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel kb egy fél éve vagyunk együtt. Ő nem igazán szeretne haladni (legalábbis úgy látszik, bár az utóbbi időkben ez mintha kezdene megváltozni) de én pedig szeretnék és már elég régóta tetszik. Tudtok segíteni?!?

(Ha lehet Debrecen környéki helyeket írjatok)

14F



2018. máj. 3. 17:09
 1/8 anonim válasza:
55%
Vagyis azt akarod mondani hogy fél év eggyüttlét alatt egyszer sem csókolóztatok?
2018. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Az mar gaz, ha fel éve együtt vagytok es nem volt csók
2018. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tizennégy évesek, én nem lenézem és nem azt mondom, hogy nem lehetnek szerelmesek, de talán a lány nem szerette volna a kedves kérdező pedig tiszteletben tartotta, és mint ebből kiderül, a,,járunk" dolog sem olyan, mint az idősebbeknél, de ezt nem negatív értelemben mondom.

Ha pedig tovább szeretnének lépni, javaslom segítsünk, ne pedig belekössünk. Szerintem.


Szerintem nem a hely a fontos inkább a körülmények olyan értelemben, hogy ketten legyetek, randi után/beszélgessetek előtte és ne csak úgy random, amikor ő is számít rá ha te akarsz kezdeményezni

Persze a hangulatot a hely is megadja de leginkább a kedvetek, lelki állapot

2018. máj. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
66%

Én nem belekötni akarok!! Csak tisztában akartam lenni az infók lényegével ;)


Viszont.

Menjetek egy nyugodt helyre ahol nem járnak annyian,ahol kettesben lehettek. Menjetek el egy olyan helyre ahol szép a kilátás napközben illetve este is(ha persze a szülők engedik). Es NE egyből smárold le!!! Ha azt akarod hogy vegye a lapot a csaj,akkor előtte állj vele szemben,nézz a szemébe mélyen,majd a szájára,aztán megint vissza a szemére(ettől tuti biztos le fof esni neki h mit is szeretnél)majd lassan kezdj el kozeledni a szája felé,de útközben hunyd le a szemed. Hidd el ha ő is akarja,akkor észvesztően fogjátok élvezni. ;)

2018. máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a SEGÍTSÉGET attól aki tényleg azt írt a többi pedig húzzon haza és ne nálam pazarolja az idejét
2018. máj. 4. 14:49
 6/8 anonim válasza:

Majd ird meg hogy hogyan sikerult :D

Utolso voltam :D

2018. máj. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Na mi a helyzet a lannyal?:)

Utolso voltam.

2018. máj. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na megvolt a csók? :)
2018. jún. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!