Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Visszautasítottak. Lehet még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítottak. Lehet még esélyem?

Figyelt kérdés
Na megismerkedtem egy lánnyal aki egy évvel idősebb nálam.Nagyon sokra hajtottam hogy tetszek neki.Már rá akartam térni a tárgyra de visszautasított mert zavarná a korkülönbség.Így most a baráti szintet tartjuk.Van még esélyem?

2018. máj. 3. 22:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és 13/f 14/l
2018. máj. 3. 22:39
 2/5 anonim válasza:
10%
Szerintem jelenleg nem sok esélyed van. Ha kicsit idősebbek lennétek ez a probléma valószínűleg fel sem merült volna. Pl. egy 18-19 éves lányt már kevésbé vagy egyáltalán nem is zavarna az az 1 év különbség.
2018. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebben a korban a lányok sokkal gyorsabban érnek. Agyilag és testileg is ott tart, ahol te majd 16-17 évesen.
2018. máj. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A csaj elég hülye lehet, ha egy év sok neki. Amúgy én még ennyi idősen A TANULÁSRA fókuszáltam. Ne akarjatok korán érők lenni. Elég az, ha 16-18 évesen vesztitek el, vagy kezdtek el érdeklődni a másik iránt. Aki egyszer visszautasított azt hagyd a francba, százmillióegy másik csaj van még aki után lehet caplatni (tök feleslegesen). Csácső.
2018. máj. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hulye csaj lehet, ha emiatt nem erdeklodik, de az is lehet, hogy egyaltalan nem jossz be neki, csak kellett valami kifogas, hogy ne kelljen visszautasitani teged.
2018. máj. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!