Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kövér lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kövér lányként lehet esélyem valakinél egyetemen?

Figyelt kérdés

2018. febr. 22. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

Egyetlem egy szo huz ki teged a bajbol.

Az pedig a "lany" szocska.

2018. febr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Kövér fiú jó lesz?
2018. febr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Konditerem? Diéta?

Egyébként biztos lesz valaki, akinek megtetszel.

2018. febr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Én inkább telt vagyok mint kövér, de szerintem simán. Nem olyan emberekre kell gondolni akik csak a külsőségekkel foglalkoznak. Én sem vagyok egy törékeny alkat még is eszméletlen jó pasiknak is bejövök. Szerintem összességében fontos a kisugárzás, az ápoltság, intelligencia is..röviden az összkép.
2018. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
csomó kövér lánynak van fickója,felesleges játszanod a hülyét
2018. febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Persze.
2018. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem biztos. Százhúsz kiló feletti volt évfolyamtársnőm a mai napig nem talált barátot magának. Attól is függ, mit fed a kövér.
2018. febr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Nekem van olyan ismerősöm aki legalább 100 kiló környékén mozog, ha nem több és volt már sok kapcsolata. Sok pasinak bejönnek a teltebb alkatú lányok. Meg persze tényleg sokat számít a kisugárzás, hidd el. :)
2018. febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Persze, csak találd meg, aki meglátja Benned az értéket :) Én speciel imádom a kövér lányokat, és nem oly rég fejeztem be az egyetemet. Ha van kedved beszélgetni, írj.

Üdv,

25F

2018. febr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az olyanoknál akik a kövér nőket (is?) kedvelik biztosan, pl. Én is ilyen vagyok és azért van elég sok pasi akit nem riaszt el némi felesleg.


Egyébként meg súly egy dolog, amin általában lehet változtatni, de egy nőt nem csak ez határoz meg, simán lehet, hogy valaki a belsőd miatt fog megszeretni. Amúgy a túlsúly ellenére lehetsz még csinos, vonzó, a szépség amúgy is teljesen objektív dolog...

2018. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!