Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van esélyem ennél a lánynál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem ennél a lánynál? És ha igen, hogy szerezzem meg?

Figyelt kérdés

Egyik barátom elhívott magával egy lightos házibuliba az ő ismerőseivel. Ültünk a nappaliban egy asztal körül, nem volt rossz, kimentem a WC-re. Visszafele jövet észrevettem, hogy a kanapén dagad egy kupac, egy pokróc alatt, és valami szőke hajcsomó lóg ki a végén. Észre se vettem, hogy alszik egy lány a nappaliban. Ki is szaladt a számon, hogy hát ő meg ki, és végig itt volt? Röhögtek, és nézte az egyik az óráját, mondta, hogy már fel kéne kelteni, kérte hogy ébresszük fel 1 óra alvás után. Úgy ébresztették, hogy a hifitornyon betették rohadt hangosan a Skater Boyt. Egy ideig nem történt semmi, aztán a kupac elkezdett mozgolódni, végül felállt, és szó nélkül, merev léptekkel kislattyogott a nappaliból. De még mindig nem lehetett belőle semmit sem látni, csak a hajcsomót meg a pokrócot.

Aztán elvoltunk, és 5 perc sem telt belé, hirtelen belejtett a lány. Nyoma sem volt az arcán fáradtságnak, alvásnak, a pokróc alól előkerültek a ruhái és az alakja, a szénakazal szexi hajzuhataggá lett, és előkerült a szép arca. Üdén, mosolygón jött, nyoma sem volt a szótlanul kivánszorgó Hogyishívják Kuzinnak.

Ahogy leült közénk, észrevettem hogy néz, és ekkor esett le, hogy konkrétan tátott szájjal bámultam. -_- Mert nagyon bejött... De úgy vettem észre, nem nagyon érdeklem, pedig próbáltam vele dumálgatni, flörtölni.

Éjfél előtt nem sokkal csörgött a mobilja (a Skater Boy szólt belőle, ekkor esett le, hogy miatta keltették azzal a számmal). Vigyorgott mint a tejbetök, de nem tudtam mi van, mert csak ilyeneket mondott a mobilba hogy jó, oké, aha. A hívás után kiment, és fölvett motoros kabátot, térdvédőt, és bukósisakot csapott a hóna alá. Hát én eddig a pontig nem tudtam, hogy szexinek találom a motoros lányokat, de ezen a ponton úgy éreztem, sosem láttam még élőben szexibbet. Lazán elköszönt tőlünk, és elhúzott. Ezer kérdésem lett volna, de nem akartam a többieket kérdezgetni, mert az feltűnő lett volna.

Szeretném minimum facebookon bejelölni, de nem tudom a nevét. Pedig ráírnék. Azóta vérzik a fülem, annyit hallgattam az Avril számot, mert rá emlékeztet, és jó érzést okoz. Szerintetek érdemes egyáltalán megpróbálnom meghódítani, vagy az alapján hogy azt éreztem, nem olyan nyitott felém, inkább hagyjam? És ha érdemes mégis, akkor szerintetek simán kérjem el a fiúktól a linket a profiljához?


2018. márc. 31. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ez a felnott rovat.

Amig facon akarsz jelolgetni, nyalas gyerek vagy.



Mi van ma? Az osszes gyerek kerdes a felnott rovatba jon? Husvet az oka, hogy a dedo is itt csipog?

2018. márc. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd.
2018. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szép történet volt... Én azért a helyedben megkérdezném a haverokat, szabad-é a hölgy, vagy sem, aztán ráérsz profilozni..
2018. márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd mit veszíthetsz?

Esetleg érdeklődj barátoktól hogy van-e valakije stb.

Ha nincs szerintem simán megpróbálhatod. Legrosszabb ami történik hogy nem lesz semmi köztetek. De jobb ha megpróbálod. Bánni fogod.

2018. márc. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!