Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szinte mindegyik baràtnőmnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte mindegyik baràtnőmnek van màr Palika de nekem nincs. Mit tudnék csinàlni? Vàrom az igazit de nincs a környéken senki, meg amúgy se vagyok még olyan érett de azért szeretnék valakit akivel jól kijövök😊 13L

Figyelt kérdés

#Szerelem😍😍
2018. máj. 4. 10:58
 1/6 A kérdező kommentje:
*pasija
2018. máj. 4. 10:58
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt majd az élet hozza neked ha eljön az ideje. Tényleg fiatal vagy, de legyél nyitottabb mások felé ismerkedj fiúkkal is, kérd el házit ilyesmi, és egyszer úgyis kifog alakulni neked is ebben biztos vagyok.:)
2018. máj. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért nincs még palikád,mert nem vagy hozzá még érett..13 évesen ezen agyalni nem az hogy ciki,hanem korai..Jó hogy azt nem írtad hogy kell neked egy pali aki el tudná venni a szüzességed
2018. máj. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Palika helyett egy Zsolti nem jó?
2018. máj. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyet keresel?
2018. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem Palika kell hanem Béla 😂😍
2018. máj. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!