Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok sokáig együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok sokáig együtt lenni bárkivel is?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok , mindjárt 18 és egy honapnál tovább senkit nem birok elviselni , mint pasimat
2018. máj. 4. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom te panaszkodsz Vivi . Mimikemi vagy ki xd.
2018. máj. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenki rocksztár ;)
2018. máj. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fruzs33 ***** válasza:

Ez elég komoly probléma.

Nem akarlak megbántani,de lehet,hogy inkább nem a pasikkal van a baj,hanem veled.Vagy az is lehet,hogy még nem szerettél annyira igazán,hogy kialakuljon komolyabban a ragaszkodásod.

2018. máj. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha olyan srácokkal jössz össze, akiket el tudsz viselni? tehát nem ránézel és össze jössz vele, hanem beszélgettek, megismeritek egymást és ha jól érzed magad vele, akkor jössz össze vele.
2018. máj. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mesicicus válasza:
Szerintem még nem voltál igazán szerelmes.
2018. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Velem is ez volt. Soha sem tudtam lányt szerezni, akivel minden rendbe van. Sokszor nem volt ilyen lány és ha mégis találtam hasonlót nem tudtam megoldani, szóval mindig valamilyen kompromisszummal beértem mással.


Magyarul mindig olyanokkal jöttem össze akikkel nagyon nem is akartam együtt lenni.


Nem mondom, hogy ez van veled, de lehetséges...

2018. máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!