Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ennek van jovoje? Mit tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek van jovoje? Mit tudok csinalni?

Figyelt kérdés
A baratnom unokatesojaval eleg reg ota beszelek es most naluk aludtam a baratnomnel es ott volt az unokatesoja es nagyon jo volt mert medenceztunk meg simogatot meg olelgetet es medenceztunk is es ott is neha megolelt meg atkarolt hatulrol es volt h majdnem megsokolt de nem es este velem aludt be aztan mondta h azert nem akar nagyon semmit mert a baratnom es nem akar vele rosszba lenni mikozbe a baratnomnek nem baj hanem orul neki. Es utana a srac meg masnap is beszeltunk azert. Este is mondta hogy talalkozunk meg de nem a baratnomeknel aztan ma ugy koszont el hogy meg talalkozunk es megolelt. Es tudom ez nem nagy dolog de nekem nagyon fontos. Ugy hogy kerlek segítsetek hogy mi lehet? Es mit csinaljak?
2018. máj. 5. 15:37
 1/1 Boo666 válasza:
szerintem mindenképpen beszélj a sráccal. lehet jövőtök, de ez két emberes meló. ha nagyon durván győzködnöd kell, hogy ne zavarja, hogy a barátnőd az ő unokatesója, akkor engedd el.
2018. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!