Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan, miképp jötetek rá,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, miképp jötetek rá, hogy szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés
Hány évesen és hogy?

2018. máj. 5. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt egy hosszabb időszak amikor nem beszéltünk és bórzaztóan hiányzott, őrűlten néztem az adatlapját. Valamikor vele álmodtam, esténként mindig rá gondolzam. Sőt akármit csináltam pl hülyültem barátokkal, vásároltam,...mindig rá gondoltam. Újra tudtunk beszélni és hihetetlen boldog voltam. Amikor tanácsot kért tőlem, hog hogyan szedjen fel valakit hát összetörtem. Majd amikor nem jött neki össze megkönyebbültem. Ha tehetem a képeit nézegettem, visszanéztem a beszélgetéseinket. Aztán meghülyültem, hogy mit is csinálok és leesett hogy beleestem a legjobb barátomba. 16l.
2018. máj. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Boo666 válasza:
18 voltam, ő volt életem első nagy szerelme. 4 hónapon keresztül folyamatosan beszélgettünk, éjjel-nappal. Rengeteget foglalkoztam vele, minden kis üzenetét megjegyeztem, amikor láttam, hogy ő írt, bazinagyot dobbant a szívem mindig, úgy éreztem, hogy szédülök, nem kapok levegőt, őrült izgalom fogott el, hogy mit ír, mert tudtam, hogy úgyis olyat próbál produkálni, amin minimum elmosolyodom. Nemsokára aztán megszakadt a kapcsolat két hónapra, de a szalagavatómon (részegen) megint ráírtam, majd egy hónappal később, mikor már teljesen biztos voltam benne, hogy szeretem, elmondtam neki.
2018. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kilencedikben osztálytársak lettünk. Tudni kell rólam hogy nem vagyok valami nyitott és féltem az új osztálytársaimat megismerni, ezért azzal az egy lannyal voltam, akit áltsuliból ismertem. Aztán a srác (őt se ismertem előtte) elkezdett foglalkozni velem és nyitni felém, ennek köszönhetően “rájöttem” hogy a többiek is ugyanolyan emberek mint én, miért kéne félnem tőlük? Szóval ezt meg akartam hálálni a srácnak, hogy “felnyitotta a szemem” és idővel egyre jobban megismertem, majd azon kaptam magam, hogy mindig a képeit és a profilját nézem magamnak azt mondogatva, hogy “Ki kell derítenem hogy tudnám megköszönni neki” de közben rájöttem, hogy beleszerettem:) És nem csak a külseje miatt, hanem azért, mert kedves, vicces és töródik velem. Lassan két hónapja vagyunk együtt c: 15L
2018. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én eddig 2x voltam igazán szerelmes, de sajnos mindkettő reménytelen volt.

Az elsőnél 13 éves voltam. Új iskolába mentem, ahol először csak megtetszett egy osztálytársam, aztán beleszerettem. Ezt onnan tudtam, hogy mindig rá gondoltam, nagyon zavarban voltam a közelében, nem mertem hozzászólni vagy ránézni, de annyira boldog lettem volna, ha kedeményez nálam. Annyira helyes volt, folyton arra gondoltam milyen jóképű és milyen szép szemei vannak és milyen szép a mosolya. Többször is vele álmodtam, elképzeltem, hogy randizunk, csókolózunk, ahogy megölelem. De hát ebből semmi nem lett. Hetedikben is, nyolcadikban is szerelmes voltam belé, ugyan tudtam, hogy semmi nem lesz, de reménykedtem. Azt hittem, sose fog elmúlni. Na de 15 évesen jött a második szerelem, ami ugyan segített abban, hogy eltereljem a figyelmem erről a fiúról, de mégnagyobb szívás volt, mert egy tanáromba szerettem bele. Már az elején tudtam, hogy semmi nem lesz belőle, nyilván nem is akartam összejönni vele, de olyan furcsa volt az egész. Megint ezek a tipikus dolgok, hogy folyton ő járt a fejemben, zavarban voltam a közelében, azt akartam, hogy rámfigyeljen. Mindig vártam az óráit, hogy végre láthassam és vele lehessek. Meg akartam felelni neki. Azt vettem észre, hogy nagyon szeretem és kötődöm hozzá. Többször is sírtam miatta. Ami még feltűnt, hogy a másik fiút gyorsan elfelejtettem, már nem érdekelt, nem akartam neki mindenáron tetszeni és beletörődtem, hogy ő nem lesz a barátom. Pedig szerintem összeillettünk volna.

2018. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mikor szerelmes lettem megszűnt körülöttem minden... csak rá tudtam gondolni, és elképesztő módon vágytam arra hogy vele lehessek... az igaz szerelem ott kezdődik hogy a másik érdekeit a sajátunk elé helyezzük
2018. máj. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hmm. Minden alkalommal más volt. A legintenzívebb a jelenlegi páromnál volt... Nem is tudom, folyamatosan a fejemben volt. Ha mással foglalkoztam, akkor is volt bennem egy kicsi Belőle, és van is mind a mai napig. Úgy éreztem, hogy Vele jobb, mint nélküle, hogy Vele akarok lenni. Hogy boldognak akarom látni, boldoggá akarom tenni. Teljesnek érzem magam, amikor vele vagyok.
2018. máj. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mindíg az illető járt a fejemben,amikor nem láttam éppen nagyon hiányzott,és arra vártam hogy szembe Jöjjön velem az utcán,és az iskolai napok is boldogan teltek miatta. 13-14 évesen
2018. máj. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!