Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy akibe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akibe szerelmesek vagyunk, az nem érez semmit, aki meg belénk szerelmes akkor meg mi nem érzünk semmit iránta?

Figyelt kérdés

Nagyon szar, hogy pár fiút megkaphatnék, de nekem más kell :(

Már megfigyeltem hogy szinte mindenkivel ez van.



2018. ápr. 17. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Hááát ez van :/ Az embernek általában az kell, amit nem kaphat meg.

18F

2018. ápr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Szép napot!


Ne hidd hogy nincs az igaz szerelem.

Találd meg az igazit kezdj el vele beszélgetni , s kérd el a telefonszánát találkozzatok s ott mondd el neki.

Sok sikert!

Megérdemled az igaz szerelmet!

Ha van időd akkor kérlek válaszolj erre a kérdésemre:Ez szerelem akar lenni ez egy szép diák lánnyal?


Előre is köszönöm.

2018. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A sors. Ezt sose fogjuk megtudni, de majd amikor a két személy egy és ugyanaz, akkor tudni fogod, hogy ő az igazi :)
2018. ápr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen a szerelem, sajnos.:/
2018. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lány vok xd
2018. ápr. 18. 15:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék:DDDD

Nem volt még barátom, de ha akikbe én szerelmes voltam, viszontszerettek volna, akkor már 3 barátom lett volna és ha azt is számoljuk, hány fiúnál lett volna esélyem, csak nekem nem jöttek be, akkor lenne az 5-6 is.

2018. ápr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Születésünk előtt így terveztük el, mert itt lehet, hogy születésünk előtt még pl ezt is akartuk megtapasztalni, milyen a viszonzatlan szerelem, meg satöbbi. Szal ja, tényleg sors, jól írták
2018. ápr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!