Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Pozitív tapasztalatok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pozitív tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Az én életemből kimaradt ez a klasszikus kiszemelt lány "crush" dolog, talán 13 évesen volt egyszer. 2 komoly kapcsolatom volt, de mindegyik gyakorlatilag magától alakult ki, nem kellett erőfeszítést tennem.

Most azonban lett egy lány az életemben, akiért úgy érzem bármit megtennék, csak vele lehessek. Ez rám nem igazán volt jellemző, jobban mondva nem találkoztam még olyan lánnyal (sajnos), aki ezt az érzést váltotta volna ki belőlem. Egyáltalán nem gondolnám, hogy reménytelen a helyzetem, barátzónában sem vagyok, tetszem neki, egyszerűen csak félek, hogy valami rosszul fog alakulni. Akinek volt már ilyen érzése a másik fél iránt, ő sikerrel tudta venni az akadályokat?


2018. máj. 5. 18:21
 1/1 Fruzs33 ***** válasza:
Igen,velem volt így.Volt egy srác aki kiszemelt engem.5 hónap után,mint derült égből a villámcsapás,nagyon komoly szerelembe léptünk.Mikor összejöttem vele,akkor szűz voltam.18 nappal később neki adtam.Eleinte nagyon paráztam,hogy tökéletes legyen köztünk minden.Fél év után megtört ez,és a barátnőm kellett neki.Én hülye,nem adtam fel,és futottam utána.Tudod,a szerelem sokmindenre képes...Negyed év után visszais kaptam őt 8 hónapra. Aztán már nem számított semmi.Azóta is élem tovább az életem.Ennek már 2 éve. Boldog voltam.Ezt soha nem felejtem el.Egy párszor már másokkal is megtaláltam a boldogságot,remélem neked is sikerül,sok sikert.
2018. máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!