Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem beleszerettem de ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NikDree kérdése:

Azt hiszem beleszerettem de ő foglalt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Előzménysztori annyi, hogy a szóban forgó sráccal pár évvel ezelőtt ismerkedtem meg. Jókat beszélgettünk de minden haveri szinten maradt, egy jó ideig nem is beszélgettünk.

Pár hónapja miután egy hosszabb kapcsolatom véget ért és tudta, hogy ki vagyok bukva megbeszéltük, hogy megiszunk egy kávét valahol. Elmeséltem neki mindent ami a szívemet nyomja és ő is. Nagyon jót beszélgettünk ismét. Ezután egyre sűrűbben találkoztunk, többek között azért mert nagyon egyedül éreztem magam de a barátaim nagy részét sajnos elveszítettem a szakításom miatt (és egyebek miatt de az most lényegtelen). Tudni kell a srácról, hogy barátnője van már 5 éve akivel együtt is él.

Namármost egy hónap után bevallotta nekem, hogy többet érez irántam és ha szakítana a barátnőjével akkor randiznék-e vele..mondtam neki, hogy addig míg neki van valakije nem is foglalkozok a témával. (Ha valaki meg szeretne szerezni akkor annyi bátorsága legyen, hogy az egyértelmű válaszom nélkül is bele merjen menni az ismeretlenbe és szakítson a barátnőjével).

De azért folytattuk tovább haverként és még sűrűbben találkoztunk. (barátnője is tud róla ha együtt lógunk elvileg)

Viszont egy ideje úgy érzem elkezdtem valamit érezni iránta és nem tudom mit tegyek.

Utálnék két pár közé állni hiszen velem is hasonló történt csak én a másik oldalon voltam..ezt az oldalt még sosem tapasztaltam meg így tényleg nem tudom mit tegyek.

Mondjam meg neki mit érzek vagy inkább ne találkozzak vele többet? Mert ez így nekem kezd kicsit szenvedéssé válni.



2018. máj. 6. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nezd ebben a jatszmaban Te is benne voltal annak ellenere hogy az a velemeyed hogy elobb szakitson a meglevo kapcsolataval !!

Szoval szemben allsz sajat magaddal !!!

2018. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mikor bevallotta csak barátságot éreztem iránta. Nem is fordult meg a fejemben, hogy pasiként tekintsek rá. Akkor úgy gondoltam ez nem is tud változni addig (mivel még nem voltam ilyen helyzetben). Ezért találkoztam vele újra és újra. Mivel én tiszta lapokkal játszottam.. hogy addig csak baráti jellegben találkozhatunk míg van valakije
2018. máj. 6. 14:49
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet szemben állok saját magammal... De ki nem járt még így? Ezzel együtt szeretnék tanacsot kérni.
2018. máj. 6. 14:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Arany drága bogaram! Ha mindenki arra várna, hogy szingli legyen a kiszemelt fél, már kihalt volna az emberiség.

Az élet nem holdfényes lányregény, és ott nem így működnek a dolgok. Megszerezzük, aki kell nekünk, és kész. Ha meg tudjuk szerezni, akkor annyit is ért az addigi kapcsolata, ha meg nem, akkor még van mit tanulnunk.

Azt hiszed, ha lesz pasid, mások majd tiszteletben tartják ezt? Lótüdőt! Még az 56 éves feleségemnél is szinte hetente bepróbálkoznak!

2018. máj. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!