Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon beleszerettem, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beleszerettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, és már egy jóideje beszélgetek egy lánnyal, tök jóba lettem vele, nagyon megkedveltem stb. Az egészben az a probléma, hogy barátja van neki. De ennyire még sosem szerettem senkit. Pár barátom (fiú és lány is egyaránt) tudnak erről, és azt mondják, hogy a lányon is látszik, hogy egyre fontosabb vagyok neki. Mit tegyek?

2018. máj. 6. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha egyre fontosabb vagy neki az jó jel, főleg ha ezt más is észreveszi. szerintem kifejezetten nem kell tenned semmit, talán csak sodródj kicsit az árral.

Ha fontos vagy neki, és jobban fog szeretni egy idő után mint a barátját, akkor úgy fogja alakítani a dolgokat hogy veled legyen, de szerintem legyél türelmes:)

Hány éves a lány? Egy suliba jártok? Most jön a nyár, lehet fogtok találkozni, ha meg nem, akkor úgyis fogsz találni mást:)

Remélem tudtam segíteni valamennyit...

Tudod mondani szokás hogy "senki sem foglalt amíg nem fekszenek rajta" :D

Szerintem beszélgess vele még többet és majd meglátod hogyan alakulnak a dolgok.

Sok sikert!

2018. máj. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!