Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a teendőm, ha beleszerettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendőm, ha beleszerettem a legjobb barátomba?

Figyelt kérdés
Osztálytársak vagyunk, egy ideje beszélgetünk, de annyira elmélyült a kapcsolatunk, hogy kettő napot reggeltől estig együtt töltöttünk. Utána én elutaztam egy lakodalomba, ahol nagyon rosszul éreztem magamat, mert nagyon hiányzott a jelenléte. Amikor hajnalban visszafele utaztunk a szállásunkra, és már senki sem látott elsírtam magam. Ez azért nagyon fura, mert általában nem sírok, sőt egy lány után még soha sem sírtam. Este lefekvés után, mikor szintén már senki sem látott, többször is sírtam, és csak rá gondoltam. Ez másnap egész délelőtt így folytatódott. (Amikor ezt írom akkor is küszködök, hogy ne sírjam el magam.) Soha nem szerettem még így lányt, mint őt, akármit képes lennék megtenni, mert úgy érzem, hogy csak vele lehetek boldog. Ő egy tökéletes lány, kívül-belül. Ezt szándékosan a végére hagytam, hogy sajnos neki van barátja. És mivel nekem a legjobb barátom, aki eddig még soha sem volt, nem akarom ezt elveszíteni. Holnapra megbeszéltem vele egy olyan találkozót, ahol csak négyszemközt bevallhatom neki az érzéseimet, és mindent elmagyarázok neki is részletesen. De az a kérdés, mit kéne tegyek ezután? Soha nem szerettem ennyire valakit. Nagyon együttérző, válaszokat szeretnék csak kapni, semmi sértést, köszönöm. 16/F

2018. ápr. 15. 17:39
 1/1 anonim válasza:

Egy csónakban evezünk:D.Nekem is egy lány (aki mellesleg a legjobb barátom) tetszett, bevallottam neki majd mondta hogy maradjunk csak barátok, de mindketten lazán kezeltük a dolgot és minden ment tovább


15/f

2018. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!