Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Tetszik egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tetszik egy lány de foglalt?

Figyelt kérdés

Járok egy helyre ahol ez a lány dolgozik.

Hosszas tanakodás után tudtára adtam hogy teszik. Kiderüt van barátnője akivel se veled se nélküled a kapcsolatuk.Az utóbbi napokban elkezdett kacérkodni velem. Lányi is meg én is focizunk hobbi szintén. Ismerősöm meg fűzte ezt a lányt jőjön el velünk fócizni.Az a terve ismerősnek hogy kettesben hagyminket a lánnyal. Merjek majd kezdeményezni illetve hogyan kezdeményezek.Elég fura velem poénkodik szívja a vérem múltkor kinyújtotta a nyelvét is nekem. Ha épp nem lát kérdezget rólam. Szóval ezek vannak.


2018. máj. 7. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
most akkor leszbik vagytok?
2018. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tetszik egy lány...kiderült van barátnője Elírtad?
2018. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen azok vagyunk.

Nem írtam el :O

2018. máj. 7. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Jelen esetben teljesen mindegy, hogy leszbik vagytok vagy heterok, van valakije és kész. Ha olyan gáz lenne a kapcsolatuk, akkor kilépne belőle. Egyébként az is intő jel, hogy lényegében már lassan veled próbálja megcsalni őt. Ha szakítanak, akkor is idő kell neki majd, hogy túl tegye magát rajta. Szóval ha fontos neked a lány, akkor türelem.
2018. máj. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És virágot miért fogad el ha van valakije?

És miért kacérkodik flőrtől velem?

Érdekes mert nem mondta h hagyjuk egymást.

És azért ha van valakim ezeket nem csinálom.Megyünk majd focozni probáljak közeledni felé ?

2018. máj. 8. 07:57
 6/6 anonim ***** válasza:
4-és vagyok. Ezt vedd intő jelnek. Gondolj bele, hogy ezek alapján később simán elfogad majd virágot, meg mással flörtöl, miközben veled fog járni.
2018. máj. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!