Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van nala eselyem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van nala eselyem? 35 eves valoszinuleg hazas ember.16L

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szoval van egy esetem. Sok negatih kommentet fogok kapni ugy erzem de nem erdekel. Megismertem ezt a ferfit es teljesen bele szerettem. Sajnalom es gaz is de ez van. Hazas. Viszont meg mindig ugy gondolom van nala eselyem. Szoktam vele buszon beszelgetni. Mondta mar nekem hogy milyen csinos vagyok es mar tobbszor is a melegbe hogy tul vagyok oltozve. Szinte mindig o kezdemenyezi a beszelgetest. Lehet bala eselyem? Hazas mivel gyuruje van sajnos. De nem tudom nala ez mekkora akadaly. Mit tegyek?
2018. máj. 10. 20:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
...........
2018. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem negatív kommentelő akarok lenni, de valószínűleg semmi, az hogy kezdeményez beszélgetést közel nem jelenti hogy akar is valamit, tekintve hogy felesége van, lehet gyereke is. 16 évesen hiába szerettél bele, ezt hanyagolnod kell, közel nem tudod megteremteni neki azokat a körülményeket és egyebeket amire szüksége van és ezt ő se tudja neked. Ez nagyon nem járja, tudod mit negatív komment lett, de nem érdekel és téged sem, akki mi a francért írod ki a kérdést, ha le se szarod azt aki nem melletted áll? A válasz még mindig nem....
2018. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2es. Nem a te fajta kommentedre gondoltam.Semmi baj azzal ha nem ertesz egyet. Csak a tipikus elitellek menj a fenebe gyasz vagy menj pszichologushoz stb.fajta kommentekre gondoltam hogy nem erdekelnek.
2018. máj. 10. 20:58
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Annyi esélyed van nála hogy majd néha megdug a felesége helyett, te pedig büszke lehetsz majd magadra. Esélyed lesz megbаszadni magad, rіbаnсnak lenni 16 évesen. Ezt nem negatívságból írom, csupán ez az igazság. Túlöltözött vagy? Vetkőzhetnél lejjebb egy kicsit. Nyugi majd ha megbаsz a gyűrűjét azért leveszi...
2018. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fogadd meg a tanácsom és hagyd békén szegény férfit. Előtted még ott az élet, tanulnod kell. Neki már munkahelye is van egy jó ideje valószínűleg, végzettsége, közel nem lenne olyan kapcsolat ami mindkettőtöknek megfelel.
2018. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy lenne nála esélyed, hisz családja van, inkább csak szeret veled beszélgetni. Nálad is inkább fellángolás lesz ez, van valaki aki érettebb és foglalkozik veled, ennyi. Keress egy fiút a saját korosztályodból😀.
2018. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
kamu kerdes, unalmas
2018. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

Én hiszek neki. Bár állítólag egy naív 39 éves nős pasi vagyok, akit nagyon könnyen le tudnak venni a lábáról a szép lányok.

Na, szidhattok engem is.

De szerintem ő is ilyen lehet.

2018. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
7es. Megis honnan szeded hogy kamu? Azert mert szerinted az nem. Es egyebkent is ha semmi epito jellegguvel mem vagy kepes szolgalni akkor szerintem foglalkozz a sajat dolgoddal.
2018. máj. 10. 21:31
 10/17 A kérdező kommentje:
8as. Szerintem ezzel semmi baj sincsen. Csak a feleseged ne csald meg. Akarmi is lesz. Ha lesz egy fiatal szep lany aki szerelmes beles vagy akarmi akkor se. En is ilyen vagyok es tudom ha barmi tortenne a ferfival szarul ereznem magam mert nos. Es nok a nok irant kell lenni annyi tisztelettel hogy masehoz nem nyulunk...
2018. máj. 10. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!