Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van nala eselyem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van nala eselyem? 35 eves valoszinuleg hazas ember.16L

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szoval van egy esetem. Sok negatih kommentet fogok kapni ugy erzem de nem erdekel. Megismertem ezt a ferfit es teljesen bele szerettem. Sajnalom es gaz is de ez van. Hazas. Viszont meg mindig ugy gondolom van nala eselyem. Szoktam vele buszon beszelgetni. Mondta mar nekem hogy milyen csinos vagyok es mar tobbszor is a melegbe hogy tul vagyok oltozve. Szinte mindig o kezdemenyezi a beszelgetest. Lehet bala eselyem? Hazas mivel gyuruje van sajnos. De nem tudom nala ez mekkora akadaly. Mit tegyek?
2018. máj. 10. 20:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
4es. Gratulalok szep komment. Megdugatni nem fogom magam annal tobb van bennem. Es tudom felesege van es epp ezert is ereznem magam szarul ha tortenne barmi. De az a baj az erzes nem mulik
2018. máj. 10. 21:35
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Mire vágysz vele kapcsolatosan? Hogy elhagyja a feleségét, gyerekeit, 100%, hogy nem fog megtörténni. Esetleg megdug, de ennyi. Végül többre vágysz, és csalódott leszel, de mélyebb érzelmekre a szexuális vonzalomnál nem számíthatsz. Nyilván övé a nagyobb felelősség, de nálad is van jócskán, és azért gondolj bele, érzed a súlyát, hogy egy házasságot és egy családot tennél tönkre egy kis szexért? Tudod, egyszer te is leszel anya, és feleség, mit szólnál, ha a férjed mondjuk két gyerek mellett megcsalna téged?

Megértem, hogy dolgoznak most benned a hormonok, még esetleg az apakomplexusod is megértem, de nem vezet jóra. Milyen jövőt látsz egy kialakuló kapcsolatodnak? Mi lesz köztetek egy hónap múlva, szerinted meddig tarthatna?! És a családja meg a munkája mellett szerinted mennyi időt tudna veled tölteni? Ha lenne is valami köztetek, az tényleg csak dugás lenne, sok programra nem számíthatsz.

Szerintem könnyítsed meg mindkettőtök dolgát, és ne keresd, ne ülj mellé a buszon. Jobb, ha nem találkozol vele, ha mégis találkoztok, és megszólít, mondd meg neki, hogy nem szeretnél vele beszélgetni már. Esetleg kérdezz rá, hogy vannak-e gyerekei, és mit szólna hozzá, hogyha a veled egykorú lányát egy 35 éves férfi megkörnyékezné?

2018. máj. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

16 éves vagy. Előtted az élet. Amiket mondott az egy kicsit furcsa. Sajnálatos módón a pedofilitás is szóba jöhet. Nem egészséges, ha egy nálad több mint 15 évvel idősebb emberrel kezdessz. Ha neki bejössz, akkor valószínűleg a kortársaidnak is. Ők nem elegek? Gondolj bele. Vajon ő mire vágyik? Nyilván arra.... Szerintem hagyd ezt az ügyet. Neki van családja, ha minden igaz.

Neked meg még van sok időd. Nemhiszem, hogy ő lenne számodra a megfelelő. Lesz részed még temérdek fiú udvarlásában. Ne egy feltételezhetően apára hajts.

Nem rosszakarásból, de neki úgy is csak a vágyai kielégítésére kellesz. Legalábbis úgy néz ki a dolog.

Hagy ezt az ügyet. Mert ebből jó nem fog kisülni.

2018. máj. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
12es és 13as. Koszonom a normalis valaszolok es sajnos azt kell hogy mondjamnem teljes mertekben igazatok van.
2018. máj. 11. 07:12
 15/17 anonim ***** válasza:
19%
Ha én lennék gy vagyok akkor van
2018. máj. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseriteni bár ezt szerintem te is tudod... Nincs esélyed nála. Attól hogy beszélgetést kezdeményez meg nem jelent semmit,max tényleg azt hogy még akár dugni. Az ilyen emberekkel inkább vigyázz és szerintem hagyd békén és keress magadnak egy korodbeli fiút, hidd el te is jobban jársz
2018. máj. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
25 eves vagYok 10 eves parkapcsolatban , azivesen csalnek ide oda . Piros pacsi mehetne?
2018. máj. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!