Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi háromszög mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszög mit tegyek? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Először is megkérlek titeket, hogy normális válaszokat adjatok. Ne olyanokat, hogy hülye nyálas dedós meg ilyenek.


Igazából nem pontosan szerelmi háromszög. Csak az én szemszögemből. Nem vagyok kapcsolatban meg semmi ilyesmi. Csak 2 fiú egyszerre tetszik.


Az elsőt sokkal jobban szeretem mint bárki mást. Még senkibe nem voltam ennyire szerelmes. Úgy érzem, hogy ő az első nagy szerelmem. Igaz, hogy nem járunk, de érzelmileg úgy érzem ő az első. Tavaly szerettem bele. 2-hét után, hogy bekerültem abba az osztályba. Ő számomra különleges mert eddig a fiúk külsőjét néztem (tudom, hogy nem jó dolog) de nála azt is észrevettem, hogy milyen kedves. Nem néz ki rosszul, de nem mondanám szépnek se. Szóval mindennél jobban szeretem őt. Már többször is rámosolyogtam és ő is sokszor szokott rámnézni. És kedves, segítőkész velem.

Viszont én olyan vagyok, hogy ha már valaki suttog rólam akkor mindig azthiszem, hogy rosszat mondanak. (Tudom, hülyén gondolkozok)

És vele is így jártam. Volt 1-2 hónap amikor nagyon haragudtam rá, mert azthittem kibeszélt.

És ebben az 1-2 hónapban megtetszett egy másik srác. Ő is az osztálytársam és idén szerettem bele. Ő a legszebb az osztályban. Ő a legmenőbb fiú és vicces is. Nagyon beleszerettem.

Viszont nemrég megtudtam, hogy az első fiú soha nem beszélt ki engem.

De én nagyon beleszerettem a másikba.

Az elsőt még mindig mindennél jobban szeretem, tehát még mindig őt szeretem jobban, de a másikért is nagyon odavagyok.


Mondtam, hogy a második nagyon vicces. Az első fiún nem tudok olyan jókat nevetni mint a másikon. És mondom a másik fiú sokkal menőbb is. Viszont őt (másodikat) nem érdeklem. Ő alig szokott rámnézni. Viszont amikor rámnéz vagy beszél hozzám (1 hónapba 1-szer) akkor nagyon boldog vagyok.


Az első fiú társaságába nagyon feszült vagyok. Azért mert mindig félek, hogy lejáratom magam előtte. És ezért mindig izgulok ha ott van.


A másik fiú társaságába meg elengedem magam. Mivel őt nemszeretem annyira, mint az elsőt ezért nála nem félek annyira, ha lejáratom magam előtte. És amúgy is őt nem érdeklem szóval ha beégnék előtte, észre se venné. De attól még imádom őt. Imádom amikor előttem ül és én meg mögötte vagyok és nézem őt. Meg amikor szól hozzám vagy rámnéz akkor én vagyok a legboldogabb és olyankor elhiszem, hogy lehet köztünk talán valami.



Tudom, hogy tök mindegy melyiket választom ha egyikkel se járok, de attól még akarok választani. Eddig nem volt rossz 2 fiút szeretni, de mostmár idegesít. Választani akarok 1-et akinél lépnék, hogy legyen valami. De nem tudok addig lépni amíg mindkettőt imádom.


Kérlek, ne írjátok, hogy szánalmas vagyok meg ilyenek mert ezt én is tudom. Tudom, hogy nevetséges vagyok. Ja és mielőtt bárki megkérdezné, nem, nem ez a legnagyobb problémám. Szóval normális válaszokat lécci.


2018. máj. 10. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelmi haromszog. Kerdesedre valaszolva nem lehetsz szerelmes 2 sracba. Az elsobe szerintem inkabb. A masodikkal maximum csak szexualis vonzalmat erzel. Viszont tekintve hogy egy suliba jarsz mindkettovel, sehogy nem lesz egy hosszutavu dolog.
2018. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nem szerelmi háromszög. Szóval bocsi a címért
2018. máj. 10. 23:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig ez nekem elég választ adott egy két mondatod. Pl: a másodikat nem érdekled, ritkán beszéltek, azért engeded el magad mert mindegy mit reagál nem számít-> nem őt akarod. Az elsőnél pedig azért félsz és izgulsz mert úgy érzed meg akarsz felelni neki, vagyis “őt akarod igazából”.

Szerintem beszéljétek meg a múltkori kirohanásod a kibeszélés miatt és utalj arra, hogy esetleg újra együtt? Belátod tévedtél, de még mindig úgy érzel mint akkor.

2018. máj. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerimtem olyan szempontból rossz ez a helyzet, hogy mindhárman osztálytársak vagytok. Ha mindketten szerelmesek beléd és rájönnek arra hogy te sem közömbös, akkor utalni fogják egymást és az neked se lesz jó. A legjobb döntés hogy egyiket sem választod hanem inkább máshonnan keresel párt. Persze az emberi érzelmek nem igy működnek, neha tudjuk hogy hülyeséget csinálunk.
2018. máj. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Figyeljetek, ezután a nap után azt érzem, hogy a második fiút akarom. Olyan kedves volt velem. És tesi után mosolyogva rámnézett, és kérdezte, hogy élveztem-e a tesit? Én akartam neki mondani, hogy ügyes volt, de erőt kellett gyűjtenem. A szívem majd kiugrott a helyéről, miközben gyűjtöttem a bátorságot és teltek a másodpercek. Mire rászántam magam, hogy oké most mondom neki, addigra bejött a tanár és kezdődött a következő óra. Szóval addig húztam az időt, mire elkezdődött az óra :( Remélem lesz még rá alkalmam, hogy megdicsérjem valamiben. :(


És ma sokszor nézett rám, meg kedves volt velem. :) Szóval nagyon nagyon jó nap volt. Felvidította a napom! :)

Szóval ezután a nap után, úgy érzem talán őt akarom és megróbálnék tenni érte, hogy érdekeljem és belém szeressen.


És ami azt illeti, szerintem is vonzódom hozzá szexuálisan is. Ő olyan menő, szép és a hangja is olyan szexi. Néha amikor őt nézem úgy, hogy nem látja akkor mostanába gyakran képzelek el vele szexuális dolgokat. Hogy ő és én. És volt már olyan is amikor kissé felizgultam rá. (Tudom szánalmas, de ez van)


Szóval, nem tudom mi legyen. Mindkettőjüket szeretem.

2018. máj. 11. 18:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha az elsőt igazán szeretted volna, sose szeretsz bele a másikba. Ez örök érvényű dolog, jobb ha észben tartod
2018. máj. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valaszaidbol itelve egyiket se szereted. Pusztan viszket, es a masodik alkalmasabb ra hogy megalazzon.
2018. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A 2-at választom. Bár majd megszakad a szívem, mert az elsőt szeretem igazán :(

De így a helyes. Így lesz a "jó" :(

Mivel külföldön élünk és 1 év múlva készülünk hazamenni és ha most azt választanám akit igazán szeretek akkor belefogok őrülni abba, ha 1 év múlva nem láthatom többé. Igen tudom, nyálas, de ti nem tudjátok, hogy mennyire szeretem.Mindennél jobban. A csillagokat is lehoznám neki az égről, az életemet is odaadnám érte, bármit megtennék érte. De muszáj elengednem, mert ha nem teszem akkor nagyon fogok szenvedni a hiányától 1 év múlva. Ő a legjobb dolog a nyomorult életembe. Szóval én még az öngyilkosságot is kinézném magamból ha többet nem látom.

Ha viszont most elengedem akkor többet nem fogok róla beszélni, és ha nem beszélek róla többet akkor nincs okom sírni utána majd. Szóval úgy kell tennem mintha nem érdekelne. Nem kell beszélnem róla többet és ha nem beszélek róla akkor lehetséges, hogy 1 éven belűl kiszeretek belőle.

El kell, hogy engedjem, hogy boldog legyen és én is boldog legyek.

Szóval a 2-at választom. Őt is nagyon szeretem, de mégsem annyira mint az elsőt szóval ő utána nem fogok annyit bőgni, ha hazamegyek. De attól még szeretem nagyon őt is.


Ja és nem akarok eggyikkel sem szeretkezni. A második fiúhoz igaz, hogy vonzódom szexuálisan, de nem azért akartam választani, hogy dughassak valakivel. Nekem nem ez a legfontosabb a szerelembe.

Olyat meg ne is írjatok, hogy egyiket sem szeretem. Ez nem így van! Senki sem tudja, hogy mit érzek szóval ne mondjatok olyan hülyeségeket hogy nem szeretem őket. Mindennél jobban szeretem őket, senki nem tudja elképzelni, hogy mennyire!

2018. máj. 14. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!