Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Bekerültem nem rég egy 15 20 fős baráti társaságba,ami nagyrészt lánykból áll.

És kicsit poénos, de 3 lánynak tetszem, ebből a társaságból, és ami még felemelőbb, hogy 2 lány iránt is viszonozva van vagy mi.

Szóval ebből a 3 lányból 2 tetszik viszont... és nem igazán tudom mit kellene tennem, mert pl Esztiben és Emiben is van olyan, ami magával ragad, és ja... és elérkeztem egy pontra, ami nagyon gáz... tegnap nőnap volt, mindketten kaptak virágot, és mindketten csókkal köszönték meg... egyrészt nem tudok választani másrészt nem tudom, hogy kellene elmondani vagy mi szóval remélem értettétek 17f



2018. márc. 9. 20:47
 1/5 anonim válasza:
Ki kellene derítened, hogy melyikkel vagy szívesebben vagy pedig tanácsot kérned vagy ha télleg nem tudod maradt a jó kontra rossz lista. Remélem valahogy segítettem
2018. márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jáhel válasza:
Szoval a kerdesbol es a hozzatevesbol nem derult ki de fiu vagy.Hat nem is tudom mit mondjak erre.Nekem mar volt hogy egy bizonyos idoszakig ket fiu tetszett egyszerre.De szerendsere ket kulombozo helyen laknak es igy nem talalkoztak soha egymassal.egy kerdes,ok tudtak egymasrol hogy adtal nekik viragot es (csokot)? Mert ha igen akkor ne hogy feltekenyek legyenek egymasra es azt mondjak hogy becsaptad oket es megcsaltad egyiket a masikkal.en mar lattam ilyet.NEHOGY IGY JARJ TE IS!!!!!
2018. márc. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismerd ki mindkét csajt jobban, a harmadikat meg utasítsd vissza, ha nem tetszik.

Ekkora mázlit bakker! Engem bezzeg kerülnek a csajok...

2018. márc. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

baromi nagy mázli... csak nehogy 2 szék közé essek, meg majd hárman széttépik egymást... rohadt jó lesz.

csak képzeld el, és bevonzod :D szakíts egy kis időt magadra, edzegetésre, tükörben nézegetésre és meg leszel 😀 utóbbit azért mondtam, mert sokkal jobban nézel ki, ha elfogadod magad

2018. márc. 9. 21:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Az álmokat az Ezotéria kategóriába tessék írni!
2018. márc. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!