Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért csinálta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálta ezt? Csak jót érzett vagy valami szándéka is volt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik nekem. Jó barátságban vagyunk de tudja hogy mit érzek. Egyik órán mellettem ült és folyton hülyéskedett meg szándékosan idegesített. Mármint nem olyan értelemben hogy azt akarta hogy mérges legyek rá hanem csak azt csinálta amit nem nagyon szeretek. Mindig ropogtatta valamiét. Meg az üdítős dobozzal játszott meg ilyenek. Egyszóval olyan volt mint egy rossz kisgyerek.

Szerintetek ennyire unta az órát, vagy miért csinálta ezt?

A válaszokat előre is köszönöm.


2018. máj. 11. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Így udvarol egy agyilag óvodás ember.
2018. máj. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem írni hogy alapjáraton egy elég komoly ember. Sok mindent tud, nagyon okos is. Ezt a viselkedését csak most láttam először.
2018. máj. 11. 17:34
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem eléggé mindegy, lehet hogy csak hülyéskedett, szerintem nem kell túlelemezni. Ilyen kedve volt, azt kész :-) Mintha azt várnád, hogy lépjen valamit, s próbálod ebbe is belelátni. Lehet, hogy benne is van, hogy ez rád irányult, de az is lehet, hogy nem. Ha tetszik, közeledjen egyértelműbben. 45f
2018. máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!