Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek neki? Megeri...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki? Megeri probalkoznom vegzoskent?

Figyelt kérdés
Van egy lany 10.-es es nagyon tetszik. En vegzos vagyok. Mindig figyelem a folyoson es sztem ezt mar o is eszrevette h folyton bamulom de olyan mintha eszre se akarna venni. Pedig par hete bejelolt facebookon de en nem jeloltem vissza, mert probaltam tullepni rajta. Raadasul arrafele lakik mint en. Szerintetek probalkozok ha igen megis h? Nem tunik olyan lanynak aki csak ugy elkuldene masokat, de mivan ha csak barat zonaba kerulok nala?
2018. máj. 1. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Először is jelöld vissza a csajszit :D

Koncentrálj az érettségire! (Sok sikert!:))

És persze, nyugodtan próbálkozz! Az, hogy elballagsz nem ok arra, hogy ne randizz azzal a lánnyal, aki még odajár!

2018. máj. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!