Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha még szeretem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha még szeretem az exem?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nem vagyok vele együtt egy suliba járok vele de attól még ugyanolyan barátok vagyunk mostanaban el kezdtünk beszélgetni Facebookon de élőben is szoktunk és a „legjobb barátnőm" meg próbált rá mászni persze az exem nem voklalkozott vele főleg hogy annak az xy lánynak van palija és az exem nagyon kezd megint hozzám nőni és azon vagyok hogy kezdeményeztek vagy ne nem tudom mit csináljak segítsetek nekem kérlek titeket. Am meg a helyesírás ért bocsi😁
2018. máj. 11. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok anno? Nem gondolod, hogy ez a probléma újra előjönne, ha megint összejönnétek?
2018. máj. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Előbb a helyes írás, aztán az exek :)
2018. máj. 12. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mennyi ideig voltatok együtt? Miért szakítottatok? Hány évesek vagytok?


Szerintem Te érzed, hogy meg tudsz-e bízni újra az exedben annyira, hogy ebből újra párkapcsolat legyen.

2018. máj. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miert szakitottatok? Ki szakitott kivel?
2018. máj. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dehogy vagytok ti barátok...
2018. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Adom az utolsot.
2018. máj. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok ő meg 18 éves 2 és fél évet voltunk együtt Közös meg egyezés alapján szakítottunk mert az az xy lány be kevert és 15 éves koromban sokkal hiszékenyebb voltam mint most de mostanában szoktunk hulyesgedni csak nem merek beszélni az érzéseimről
2018. máj. 14. 21:49
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja és el felejtettem hogy akkor voltunk csak barátok de már azóta nem is foglalkoztam vele de ugye mostanában megint el kezdte a fejét játszani habár az exem nem foglalkozott vele és az az xy lány írt neki facen hogy a következő szünetben beszélni akar vele és én is írtam neki hogy beszélgetünk kövi szünetben először azt hittem az xy lányal fog beszélni igaz oda ment és mondott neki valamit én meg még kérdeztem mit mondtál neki azt mondta hogy azt mondtam neki hogy nincs kedvem beszélgetni mert inkább velem akar beszélgetni mondom neki hogy csoda mostanában beszélgetünk és mondta ő is hogy fura. Ma nem beszéltünk sőt csak 3-szor láttam.
2018. máj. 14. 21:56
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: ne haragudj, de ez óvoda...
2018. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!