Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan "állítsam le"?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "állítsam le"?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom,akinek láthatóan tetszem, sőt többször is nyilvánvaló utalást tett rá,hogy kedvel, de én nem szeretnék tőle többet mint barátságot. Elmondtam neki nyíltan,hogy valaki más jön be, sőt, tisztában van vele,hogy nekem ő nem több mint barát, de így is próbálkozik.

Nem tudom mit csináljak, mert nem szeretném elveszíteni az egyik legjobb barátomat, de azt sem akarom, hogy félre értsen valamit és szenvedjen.

Ha tudnátok segíteni, az nagyon jó lenne.

Előre is köszi mindent!



2018. máj. 15. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nyíltan megmondtad neki, és még mindig próbálkozik, az nem a te hibád.. Valószínűleg annyira tetszel neki, hogy nem látja a fától az erdőt. Igazából, egy idő után csak megunja, ha mindig hárítasz. Legjobb barátoknál gyakran előfordul az ilyen. Én is szerelmes voltam tavaly a legjobb barátomba, de már elmúlt, teljesen :D Meg szerintem 2 éve meg ő volt belém szerelmes. Találkozzatok kevesebbet.
2018. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!