Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a teendő ezzel a kapcsolattal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ezzel a kapcsolattal?

Figyelt kérdés
Én és a barátom közel 2 éve vagyunk együtt. Elvagyunk, van szerelem, viszont veszekedünk sokat. Legtöbbször semmiségeken. Én szerintem a kapcsolatunk már a végét járja, ha egyedül vagyok, teljesen logikusan látom a dolgokat és mondom is magamnak, hogy ez a vége, a vak is látja. És ilyenkor néha azt mondom, ideje már, máskor azon gondolkozom, hol siklottunk el és sajnálom, eszembe jutnak a régi jobb dolgok stb. Ő meg igazábol nem akar szakítani, vagy azt mondja, tegyem meg én, ő nem szakítana. Mikor megbeszéljük, egyből a másik jön szóba, hogy jó de emlékszel mikor te ezt meg ezt mondtad, hat az mi volt? meg ilyenek. Mindig azt mondja, én már nem szeretem, és tudom, hogy de, valamilyen szinten még de, de nem tudom kimondani neki az sz betűs szót. És régen, mikor nem jártam senkivel, ugyanez volt, barátoknak, senkinek sem mondtam. Annyi szeretet van, hogy nem nézek másra, nem erdekel más, ránézek és mondom, hogy fu de jó pasi vagy, de kimondani hogy szeretem, nem éreznem fair-nek. Mert így van, de már nem az az ártatlan szeretet, hanem picit olyan fájdalmakat meg sérelmeket magával cipelő szeretet. Nagyjából írtam le, ebből kiolvasható valami értelmes, hogy mi is van most? 19l

2018. máj. 15. 19:26
 1/2 anonim válasza:
Így kívülről nehéz belelátni egy kapcsolatba, de szerintem amit te most gyengébb szerelemnek hiszel az megszokás. Közhely, de fiatalok vagytok esetleg próbáljátok meg külön és ha nem megy akkor még lehettek egymással.
2018. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltunk nagyon sokat külön, és alig bírtuk ki, nem mondanám megszokásnak, ha az lenne, érezném, meg vegülis szeretem, csak nem jó az egész. Néha mond valamit és nem behisztizek ilyenkor, de nem tudok csókot adni, vagy bármi, mert műnek érzem, kamunak. Egyszerűen elmegy a kedvem. Nem tudom, mi ez vagy mit kéne csinálni. Ha szakítunk, hiányozni fog és úgyis keresem vagy ő engem, ha maradunk, akkor veszekszünk. (????)
2018. máj. 16. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!