Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ebben az esetben mi a teendő?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben mi a teendő?

Figyelt kérdés
Egy lányba szerelmes vagyok. Csak rá gondolok. Egyik este a haverjaimmal lógtunk, és meggyőztek, hogy hívjam fel, éd beszéljek meg egy randit vele. Fel is hívtam. Utána épp a háza fele jártunk (panelház) amikor az az ötletem támadt, hogy lehívom, és a randit személysen meg tudjuk beszélni. Le is jött, meg is beszéltük. De egyszer csak elhallgatott, és nekiállt könnyezni, és kijelentette hogy neki mas fiú tetszik, és a randi kellemetlen lenne. Aztan elkezdett sírni. Én ott osszetörtem teljesen. És ő is. Nagyon rosszul esett. És csak ölelkeztük. Nagyom sírt, mert sokat jelentek számára. Mert igazából mindig én alltam mellette, és én segítettem mindemben. Na a kérdésem. Mit kell tennem. Elfelejteni nem tudom. Küzdjek? Vagy mit? Eléggé szarul vagyok.

2018. febr. 10. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Figyelj..... A lány mást szeret... Ez nem azt jelenti, hogy téged nem szeret. Én azt javaslom, küzdj érte, de ne úgy, hogy randit próbálsz vele szervezni, virágot viszel neki stb... Hanem sokat próbálsz vele beszélgetni, sokat vagy vele, ahol tudsz segítesz neki(de ne vegye tolakodásnak)

Most hirtelen csak Ennyi ötletem van... Sok sikert!!!👍👌✌

2018. febr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tedd azt, amit eddig is: állj mellette. Ne hozd fel a témát egy ideig, a lánynak pedig majd megjön magától az esze és téged választ. Ha ez mégse történne meg, akkor próbáld meg elfelejteni és eltávolodni tőle, nehogy hozzászokjon, hogy játszhat az érzéseiddel.
2018. febr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...lehet rá fog jönni hogy te kellesz neki, de ne úgy érd el hogy irogatsz neki meg ilyenek...várd meg amíg ő keres
2018. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha fontos vagy neki keresni fog

de ha nem is tetszel neki, érzéseket meg pláne nem táplál akkor szerintem felejetős...csak tökreteszed magad lépj tovább

2018. febr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És mekkora az esély arra hogy velem akar majd lenni?
2018. febr. 11. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!