Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdekelhetem vagy teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelhetem vagy teljesen leszar?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik egy ideig mindennap beszélgettünk de úgy vettem észre nem érdeklem.. Ha kérdeztem mivan vele csak annyit írt hogy semmi ha én elmondtam nem szólt hozzá semmit. Azóta találkoztam vele meg pár barátnőjével,próbáltam vicces lenni de nem is nagyon bunkó vagy szemtelen.

Azóta most itt vagyunk. Volt azóta 1 barátnőm akivel nagyon jóba van. Valamelyik nap találkoztak és nem írt 2 hétig . Azután bocsánatot kért hogy nem írt nekem. Mostanába csak én írok rá de nem nagyon érdeklem. Meg se kérdezi mivan velem, pedig 1 utcában lakunk. Mit tegyek? Más lányt nem érdeklek (Még osztálytársamékat sem)

15 F



2018. máj. 17. 01:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hanyagold a lányt. Ha ennyire nem válaszol nem èrdekled, ha meg mègis egy idő után hiányolni fogja, hogy nem írsz ès ő keres. Osztályban inkább ne ismerkedj, annak ritkán van jó vège.
2018. máj. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg tudom érteni, mert velem is ez a helyzet. Próbálom elfelejteni...
2018. máj. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!